18/01/2012 11:16

בואי כלה

 

אם את עומדת להתחתן ועדיין לא בחרת לך שמלה, יש כמה דברים שחשוב שתדעי על עולם הכלה.

מאת: שני מאור

כאשר מגיע הרגע המרגש לבחור שמלות כלה נתקלת הכלה לעתיד במגוון רחב של שמלות כלה. מומלץ לגלוש ברשת האינטרנט ולהתרשם מכמות האינפורמציה  ולגלות כי נושא שמלות הכלה הוא תחום הכולל בתוכו מגוון סגנונות ורעיונות שונים. לאחר ההתרשמות הראשונית אפשר למצוא כמה סגנונות של שמלות כלה הקרובים לסגנון האישי שלכן ולהתמקד בהם. כעת, יש למצוא את החנויות שמוכרות שמלות כלה בסגנון הקרוב והמתאים לכן ביותר ולהתחיל למדוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלות כלה צריך לחפש בחנויות מיוחדות לכלות שהתחום היחידי שהן עוסקות בו הוא שמלות כלה. אל תתפתו ללכת לחנויות שמוכרות שמלות ערב או שמלות לאירועים, כי אתן מחפשות שמלות כלה לחתונה שלכן ואתן הכלות ולא אורחות בחתונה של מישהי אחרת. שמלות כלה הן כנראה הדבר החשוב ביותר בחתונה שלכן מלבד החתן.

כעת עליכן להחליט איזו גזרה מתאימה לגוף שלכן. הגזרה של שמלת הכלה יכולה להתאים לכלה מסוימת והשמלה תראה עליה נהדר, אך לגוף שלכן יכולה השמלה לא להתאים ותראה תלויה או הדוקה מדי על הגוף. לכן חשוב לבחור שמלות כלה שיהיו תפורות בדיוק על פי מידות הגוף ומבנהו.

אפשר בהחלט להתייעץ עם סלון הכלות. הצוות העובד בסלון כלות פגש מאות רבות של כלות ותפר מאות שמלות. כדאי לקבל עצה מהניסיון והמקצועיות שלהם והם יכולים לתרום רבות להחלטה על סגנון וגזרת השמלה המתאימים לכן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יש להתחשב בתקציב בבחירת השמלה. אם אתן מחליטות ללבוש ולהחליף כמה שמלות כלה בערב החתונה, כדאי לבדוק את היכולת הכלכלית ואת תקציב החתונה הכולל, וכמה ממנו ניתן להפריש לטובת שמלות כלה שילבשו בערב זה. גם אם ההחלטה תהיה להישאר באותה שמלת כלה כל הערב יש להתחשב בתקציב המוקדש לסעיף שמלות כלה ולבחור שמלה במחיר מותאם לתקציב.