03/12/2012 12:18070

אסטרולוגיה של תדמית – עצות אופנתיות חלק 3

 

אם בזמן שנולדתןהשמש הייתה במזל שור, בתולה או גדי אתן שייכות למזלות האדמה. התדמית של אשת ה"אדמה": רגועה, מטופחת, מהדורת, בטוחה בעצמה ובעתיד שלה. המלחתה שלה היא מלתחה בסגנון קלאסי או עסקי שאין בה שום דבר מיותר. אשת ה"אדמה" מושכת את תשומת הלב לא ע"י ססגוניות של בגדיה אלא ע"י שמירה על סגנון אחיד ומסודר.

צבעים:חום שוקולד, ירוק עשיר, צבע חול, צהוב, אפור ושחור.

מלתחה: אשת ה"אדמה" לוקחת את בניית המלתחה שלה מאוד ברצינות. היא מעדיפה פריטים איכותיים וקלאסיים על פני חידושים אופנתיים. אשת ה"אדמה" לעולם לא תקנה בגד רק לעונה אחת. כשהיא קונה לעצמה בגדים או נעליים היא קודם כל תחשוב כמה שנים היא תוכל ללבוש אותם.

שור:יותר מכל שאר המזלות בנות מזל זה אוהבות בגדים נוחים, טובים ויפים. הן מתייחסות במלוא הרצינות לשם המותג ולייצרן של הבגד. הן מעדיפות מותג טוב ומוכר וימלאו את הארון שלהן בפריטים של המותג הזה בלבד. צבעים שמתאימים לבנות המזל הזה הם צבעים עשירים במיוחד מהגוונים הירוקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המאפיין הבולט ביותר של בגדים של בנות מזל בתולה הוא סדר קפדני. המראה החיצוני הוא בעל משמעות מאוד גדולה עבורן. הרציונאליות של בנות מזל בתולה באהלידי ביטוי דווקא במישור הזה. בנות המזל הזה יכולות לאפשר לעצמן את כל הגוונים, הן מעדיפות בדים עם ציור, רצוי שיהיהאבסטרקטי. בחיי היומיום הן מעדיפות צבעי "עבודה"  - אפור, ירוק וחום.

לבנות מזל גדי אין דרישות כל כך גדולות מבחינת הבגדים והמלתחה שלהן הינה מאופקת מאוד כוון שהן לא אוהבות להתבלט יותר מדיי. הן אוהבות להיות לבושות היטב, תמיד להיות "מסודרות" אך לא למשוך יותר מדיי תשומת לב. בנות מזל גדי מעדיפות גוונים כהים ומאופקים ומרגישות הכי נוח בחליפה עסקית. הן חשות בנוח עם כל הבדים והגזרות ולכן נראות תמיד מסודרות מאוד. 

אביזרים: בנות מזל שור יאהבו תכשיטים מחומרים טבעיים, רצוי ממותגים ולא זולים. כדאי לא להגזים אם הכמות ולהסתפק בתכשיט אחד או שניים. בנות מזל בתולה הינן בעלות אופי ריאליסטי ומחפשות נוחות ופרקטיות בכל דבר. שעון – צמיד הוא התכשיט האהוב ביתר על בנות מזל בתולה. בנות מזל גדי יכולות לשלב טבעת נישואים עם אביזרים אחרים כדי להדגיש את מעמדן, דבר שיכול להשפיע בצורה חיובית על הקריירה שלהן.

תסרוקת: אם אתן שייכות לבנות מזלות האדמה כדאי לכן לוותר על ססגוניות ולהתמקד בפשטות של התסרוקת והתספורת שלכן. ניתן לעצב את השיער באמצעות ווקס, דבר שיעניק לתדמית שלכן מראה משולם.

איפור: הצבעים של האיפור צריכים להיות לא ססגוניים אך עמוקים. צבע חום הולם את נשות ה"אדמה" יותר מכל המזלות האחרים והן יכולות ליהנות מכל הגוונים של הצבע הזה, החל מהבהיר ביותר עד לחום שוקולד כהה. רצוי מאוד להדגיש את הגבות ולהעניק להן צורה ברורה ומסודרת. 

דירוג:
12345
קולות: 70
ספרו לחברים: