25/11/2012 10:470107

אסטרולוגיה של תדמית: עצות אופנתיות

 

חייה של אישה מודרנית מתאפיינים בהמון פעילויות שונות ומגוונות – חיים אישיים, קריירה, חברים, נסיעות. ברור לגמרי שאי אפשר להסתדר בלי לחדש כל הזמן את המלתחה. הרי התדמית שאנו יוצרים היא זו שהופכת אותנו למיוחדות ובלתי נשכחות! באסטרולוגיה יש המון מידע על שילוב של מזלות שונים עם צבעים, בדים, אביזרים ותכשיטים. כאשר אתן מדגישות את המאפיינים של מזלכן בעזרת הבגדים אתן בעצם מחזקות את האנרגיה הקוסמית ומזמינות לחייכם מזל והצלחה.

אם בזמן לידתכן השמש הייתה במזל טלה, אריה או קשת אתן שייכות למזלות האש. התדמית שלכן צריכה לשדר עצמאות, מיניות, גאווה, פתיחות וגם להדגיש את הגזרה הנהדרת ואת הטיפוח המושלם.

מלתחה: אשתה"אש" תמצא במלתחה שלה את כל החידושים האופנתיים ואת כל הטרנדים הכי לוהטים. המאפיין העיקרי שלהם – ססגוניות, יוקר והידור. אשת ה"אש" שייכת למעמד העליון ביותר ואת זה אפשר מיד לראות לפי המלתחה שלה. בדים – משי, קטיפה, סאטן.

צבעים: אדום לוהט, אדום דם, בורדו, צהוב, כתום, זהוב ודובדבן.

טלה – מעדיפות צבעים ססגוניים ועשירים (אדום, פטל, צהוב – זהוב, צהוב – עדין, ירוק וצבעים מבריקים). אלו הם צבעים שמדגישים את התכונות הטובות של בנות המזל ומעניקים להן רכות ואיזון. פרט לכך מזל טלה נשלט ע"י צבעים מנוגדים – צהוב וכחול. בנות מזל טלה לעתים יכולות להיות מאוד פרפקציוניסטיות עם נימה קלה של תוקפנות והתכונות האלו מתבטאות בעזרת צבע אדום שגורם להן להיות פעילות, עליזות, אמיצות ועוזר למלא מאגרים של אנרגיה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנות מזל אריה יותר שמרניות בבחירת הבגדים אבל בעלות טעם טוב יותר. בדרך כלל לבנות מזל אריה יש יכולת טבעית לראות מה מתאים להן ומה לא.

 

נשות קשת משתדלות להתלבש לפי צו אופנה אחרון ומעדיפות בגדים של מותגים יקרים.

אביזרים:  בולטים, יקרים, גדולים, רצוי עגילים, שרשראות וצמידים עשויים מזהב.

תסרוקת: נשותה"אש" מעדיפות תסרוקות בעלות נפח. אם צריך הן משתמשות בפאות ותוספות שיער. צבע שהן בוחרות – הצבע האופנתי של העונה.

איפור: ססגוני, בולט, מיני. אשת ה"אש" קודם כל מדגישה את השפתיים, משתמשת בגוונים עשירים וססגוניים של אודם וגלוס.

אם בזמן לידתכן השמש הייתה במזל תאומים, מאזניים או דלי אתן שייכות למזלות ה"אוויר". המאפיינים העיקריים של התדמית של בנות המזלות האלו הם: מראה צעיר (נשים אלו דומות לנערות), זריזות, גזרה טובה, חוסר יכולת לשבת במקום אחד, יצירת קשר מהירה וטובה, התעניינות ועצמאות.

צבעים: ססגוניים, צבעוניים, ורוד, צבעים פסטליים, רכים וחמים, כסוף – תכלת וצבעים זוהרים (לבנות מזל דלי בלבד).

תאומים: יש להן מלתחה הכי מגוונת מכולן. העניין הוא שמצב רוח שלהן משתנה מאוד בקלות ודורש החלפת בגדים כמה פעמים ביום. אי אשפר להגיד שבנות מזל תאומים מעדיפות סגנון אחד על משנהו. הבגדים גורמים להן לשינוי פנימי גדול. זאת הסיבה שנשים אלו נראות כל פעם אחרת ותמיד מעניין להיות בחברתן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנות מזל מאזניים שואפות ללבוש בגדים מהודרים. הן אוהבות לגוון את החליפות העסקיות שלהן עם מטפחות עדינות וכך ליצור מראה נשי יותר. בנות מזל מאזניים מעדיפות צבעי פסטל עדינים – ורודים, תכלת, ירוק בהיר ומאוד אוהבות גוונים מיוחדים. ה"אני מאמין" העיקרי של המאזניים – אלגנטיות ומראה כובש. חשוב לציין שהן מצליחות להשיג את המטרה בעזרת אביזרים ותכשיטים בודדים.

 

 

 

עקבו אחרי המשך הכתבה בזמן הקרוב ביותר על עמודי המגזין  Fn1  .

דירוג:
12345
קולות: 107
ספרו לחברים: