27/11/2012 12:52078

אסטרולוגיה של תדמית - חלק 2

 

בנות מזל דלי הן בעלות הטעם המיוחד מבין כל המזלות. הן נמשכות לכל הדברים הססגוניים, המנוגדים והאופנתיים ביותר. הן אוהבות לבטא את עצמן ולמשוך את כל תשומת הלב בדרכים מיוחדות. מה שהכי חשוב להן זה לבטא כמה שיותר את המיוחדות שלהן. מבין כל הבדים הן מעדיפות את הבדים הסינטטיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אביזרים: תכשיטים מעץ, תכשיטים אוטנטיים. אבל הן יכולות גם ללכת על אביזרים אלגנטיים יותר כמו מחזיקי מפתחות, תליונים, מיוחדים ומסתוריים ממדינות ומעמים שונים.

תסרוקת: בנות מזל דלי חייבות למצוא את שביל הזהב בין המיוחדות לבין הטעם הטוב. כדאי להימנע מאוד מחד גוניות וניתן להוסיף לתסרוקת תוספות שיער בצבעים שונים.

איפור: לא פזרני אך אלגנטי מאוד בצבעים פסטליים. כדאי להשתמש בגלוס במקום אודם, בסומק עדין בגווני ורוד חמים. המראה שמתקבל לבסוף צריך להיות רענן וטבעי כאילו רק עכשיו התחלתן את היום.

אם בזמן לידתכן השמש הייתה במזל סרטן, עקרב או דגים אתן שייכות למזלות המים. התדמית של אשת ה"מים": מסתורית, רגישה, מאגית, מיסטית, מושכת, רומנטית, עדינה, פיוטית וחושנית.

צבעים:כל הגוונים של כחול (מתכלת עדין עד כחול כהה), לבן וכסוף – לבן.

מלתחה: מילת המפתח של מלתחה של בנות מזלות המים היא "רומנטיות". אשת ה"מים" תשמח ללבוש שמלה במקום מכנסיים, במיוחד אם השמלה מקושטת עם וולנים ותחרה. היא מעדיפה חצאיות רחבות וקלילות שמשתלבות נהדר עם נעליי סירה  אלגנטיות עם עקב.

 

בנות מזל סרטן אוהבות מאוד את הרב שכבתיות. הן מעדיפות בדים טבעיים שמתאווררים היטב: פשתן, צמר, כותנה. בנות מזל סרטן הרגישות לא אוהבות בכלל את הבדים הסינטטיים והמלאכותיים. בדרך כלל הן מעדיפות גזרות חופשיות עם קפלים רכים וחליפות בגזרות פשוטות יחסית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עקרב הוא מזל המיני ביותר בגלגל המזלות וזה כמובן מתבטא בלבוש. נשות מזל עקרב אוהבות מאוד סגנון סקסי: בגדים צמודים, מחשוף עמוק ונעליים עם עקב גבוה. מבחינת הצבעים הן מעדיפות את השחור והאדום ורבות מהן אוהבות את השילוב של אדום ושחור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנות מזל דגים אוהבות בגדים רכים וצמודים. אם אתן מתכוונות להעביר ערב רומנטי עם אהובכן כדאי לכן לבחור בצבע ורוד, כחול או ירוק כהה עם גוונים מטושטשים. כדאי לכן לבחור גוונים עדינים אך עמוקים. סגול וכחול טורקיז הן הצבעים המתאימים ביותר לבנות מזל דגים.

אביזרים: מלתחה זו תשתלב היטב עם אביזרים מיניאטוריים, שעון על שרשרת, תליונים בצורת לב או פרח. הם אמורים להיות צנועים יחסית עם משמעות סמלית רבה.

תסרוקת: רצוי להגיע למראה של שיער גולש ואין הרבה משמעות לאורך של השיער. תהיו קשובות למצב הרוח שלכן והרשו לדמיון לעזור לכן ליצור תדמית של אשת ה"מים" רגישה ועדינה.

איפור: איפור של בנות מזלות המים מאופיין בעיניים מודגשות בסגנון של תחילת שנות ה -20. השפתיים שלכן אמורות להיראות כאילו עכשיו אכלתן פירות יער עסיסיים. בשום אופן אל תשתמשו בתוחם שפתיים – בנות מזלות המים לא אוהבות שום דבר מוגדר וחד משמעי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צפו להמשך הכתבה במהדורות הבאות של מגזין האופנה  Fn1  . 

דירוג:
12345
קולות: 78
ספרו לחברים: