12/07/2012 09:34172

אופנת הסרפנים: סקסי, נשי וזוהר

 

הסרפנים כבר מזמן לא נחשבים לבגד כפרי ואת ההוכחה לכך ניתן לראות בכל תצוגות האופנה. השנה אנו עדים לפופולאריות הולכת וגדלה של סרפנים – השמלות הקלילות, הנוחות והאנינות האלו הפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה היומית וגם ממלתחת ערב חגיגית.

 

 

הדפסים צבעוניים הינם מאוד אקטואליים העונה ומדובר לא רק בהדפסי פרחים אלא גם בהדפסים של ירקות ופירות. את הקולקציה המעט אירונית עם ההדפסים המדוברים השיק השנה מותג

Dolce & Gabbana  : עגבניות, חצילים, בצלים ופלפלים אדומים קישטו את השמלות המתרחבות.

 

 

גם סרפנים מבד ג`רסי ניטרליים בגוונים בהירים הינם מאוד אופנתיים העונה. העדר של תחרה, וולנים והגוונים המאופקים מאפשרים ללבוש את הסרפנים האלו אפילו לעבודה. צעיף זוהר ונעליים מיוחדות יהפכו אותך בין רגע מבחורה צנועה לגברת מגונדרת.

 

 

שילובים שונים כמו תחרה, רקמה, חרוזים ופייטים יהיו מאוד אקטואליים. ניתן לקשט את הסרפן גם עם חגורה בולטת.

 

 

סגנון הקאנטרי שכה אופייני לסרפנים נשאר אקטואלי גם העונה. תוסיפו קצת קלות דעת לתדמית שלכן!

 

 

אל תשכחו שהסרפנים משתלבים באופן מושלם עם כובעים גדולים וסנדליי פלטפורמה עם קליעות וסרטים וגם עם סנדלים "יווניים". גם תכשיטים מסיביים יתאימו מאוד לסרפנים, במיוחד שהשנה הם מאוד באופנה.

 

 

הטרנד העיקרי של העונה הוא סרפן מקסי. הדגמים הבהירים והאוויריים יתאימו באופן מושלם ליום קיצי, ואילו סרפנים העשויים משי דק או שיפון בגוונים כהים יכולים להפוך לתלבושת ערב מדהימה. תוסיפו קצת אביזרים ותכשיטים והנה אתן מוכנות להפוך לכוכבות של הערב!

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 72
ספרו לחברים:
מירי15, July, 2012

אני מאוד אוהבת סרפנים אבל גזרה עם מותניים גבוהים לא מתאימה לי בכלל! מה עושים??