15/08/2012 13:09080

אופנה משובצת

 

בגדים משובצים הם הטרנד הלוהט של הקיץ וזה יהיה אקטואלי גם לגבי סתיו – חורף 2013. משבצות יכולות להיות רציניות ושובבות, צבעוניות וחד גוניות אבל הן נשארות חלק בלתי נפרד מהמלתחה האופנתית. העונה גם באופנה המשובצת הופיעו מגמות חדשות.

Description: shutterstock_86094649

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המשבצות השחורות והאדומות הקלאסיות לאט לאט נשארות מאחור ומפנות מקום למשבצות בצבעים שונים ומשונים. הגוונים החדשים והבדים המקוריים פותחים אופקים להתנסויות חדשות. המשבצות של העונה מפסיקות להיות יוניסקס ומדגישות את הנשיות.

Description: shutterstock_96983549

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר אתן לובשות בגדים משובצים זכרו שלא רצוי לשלב כמה פריטים משובצים אלא ללבוש פריט אחד משובץ ואחד חד גוני. המשבצות משתלבות מצויין עם הצבעים הקלאסיים, אבל אם אתן בטוחות בעצמכן תוכלו לשלב אתן גם עם גווני לימון ומנטה זוהרים.

Description: shutterstock_61115194

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כשאתן בוחרות בגד משובץ חשוב לקחת בחשבון את הגזרה שלכן. כך למשל מכנס או חצאית משובצת יגרמו לירכיים להיראות רחבות יותר ואם אתן סובלות ממשקל עודף יש להיזהר. אם אתן בכל זאת רוצות להישאר טרנדיות, תוכלו לשלב משבצות באביזרים – צעיף או תיק משובץ יהפכו את התדמית שלכן לאופנתית במיוחד.

Description: shutterstock_90793514

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בקולקציות של 2012 המשבצות היו חלק בלתי נפרד מתדמית וינטז`. היום גם שילוב של משבצות עם פריטים מבדים שקופים או מבריקים וגווני סורבה יהיו טרנדיים במיוחד וניתן לראות זאת בקולקציה של   Marc Jacobs  .

Description: shutterstock_44037622

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מגמות דומות ניתן לראות גם אצל   Rachel Comey, Jil Sander, House of Holand Corri Nielson  ו -  Ruffian  .

 

מפורסם באתר  Fn1    הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 80
ספרו לחברים: