28/05/2012 10:12070

תגידי לי איזה ג`ינס את לובשת ואגיד מי את!

 

אי אפשר לדמיין מלתחה של גבר או אישה מודרניים בלי לפחות זוג ג`ינס אחד. מאז שהם הגיעו עלינו במאה ה – 19 הם תפסו מקום של כבוד גם בתעשיית האופנה וגם בארון הבגדים שלנו.

ואין זה פלא, הרי ג`ינסים הם שילוב מושלם בין סגנון לבין פרקטיות וזאת הסיבה לכך שכל המותגים המובילים דואגים להוציא מידי עונה כמה פריטים עשויים ג`ינס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המגמה העיקרית של שנת 2012 היא טבעיות. האיפור נעשה פחות ופחות בולט, הצבעים הזוהרים של הבגדים הולכים ונעלמים והציורים הופכים להיות פשוטים ביותר. הדבר נכון גם לגבי הג`ינסים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המעצבים המובילים מציעים לנו לוותר על הגזרה הנמוכה וללכת על דברים יותר קלאסיים. גם בתצוגות אופנה יוקרתיות ניתן לפגוש פחות ופחות ג`ינסים בגזרות נמוכות. יתכן שבקרוב הם ייעלמו כלל מתצוגות האופנה וממדפים. אז למה בעצם זה קורה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסתבר שגזרה זו של ג`ינס גורמת לאשליה של רגליים קצרות יותר ולכן הגוף ניראה לא פרופורציונאלי לגמרי. כוון שבשנת 2012 הרבה תשומת לב מוקדשת לטביעות, מגמת אופנה זו לא מפתיעה כלל.

בנוסף גזרה קלאסית היא גם אסתטית יותר. חשיפה של תחתון, כמה חתיכי שלא יהיה, כבר מזמן הפכה להיות סימן לחוסר טעם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם הרוחב של גי`נס עבר שינוים קלים. המכנס לא אמור להיות צר או רחב מדיי. הגזרה הקלאסית תעניק לרגליכן מראה אחיד וארוך יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לגבי הצבע של ג`ינס כמעט ואין שום הגבלה. ג`ינסים שחורים, כחולים, לבנים ובצבע תכלת הם אקטואליים ביותר. אבל הלהיט האמיתי של הקיץ הקרוב הוא ג`ינס בצבעים פסטלים למיניהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעונה הקרובה המעצבים אומרים "לא" גורף לפייטים ונצנצים מכל הסוגים. הקישוט החדש של הג`ינס זה חגורות רחבות ומסיביות, מטפחות וחגורות דקיקות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד חידוש שניראה בעונה הקרובה הם ג`ינסים דמוי עור. הסגנון הזה שמאפיין רוקיסטים ואופנוענים אקטואלי יותר מתמיד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לסיכום אפשר להגיד שג`ינסים הם פריט אופנתי ונצחי שתמיד ילווה אותנו וישדרג את המראה שלנו.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 70
ספרו לחברים: