23/01/2012 12:33192

שמלה לך

 

בחירת שמלות ערב ממעצבים היא כמובן עניין של טעם אישי והתאמה של השמלה, אולם תמיד כדי לבחור שמלת ערב מעוצבת אלגנטית וחכמה, שמתאימה לנשים שלא רוצות להרגיש ולהיראות "רגילות", אך עדיין להישאר אופנתיות.

מאת: דליה שיף

שמלות ערב שנתפרו על ידי מעצבים של אופנות רבות מצויות כיום בשוק, חלקן עשויות להגיע למחירי עתק, אך לא בהכרח לספק את הסחורה. אף אחת לא רוצה להגיע לאירוע ולהרגיש רגילה ולגלות כי הדודה ממול לובשת את אותה השמלה שלה רק במידה גדולה יותר. כל אחת רוצה לבחור שמלת ערב שתגרום לה להיות ולהרגיש מיוחדת. מצד שני, על מנת לקלוע באופן לאופנות ולטרנדים החמים צריך להישאר עם היד על הדופק, ויותר חשוב- לדעת לקנות שמלות אצל מי שמבין כיצד לקרוא את נכון את הטרנדים העולמיים אך להישאר מחובר לקו הארצישראלי הכול כך מותאם מבחינת אקלימית וסגנונית.

היכולת לספק מגוון רחב של שמלות וקולקציה עדכנית ומתאימה לנשים היא משימה אינה פשוטה בהתחשב בקיומם של טרנדים חולפים רבים ומהצורך להציע וללבוש שמלות ערב אשר בכל אחת מהן ישנו מאפיין ייחודי שמבדיל את השמלה מאחרות, אולם במקביל לשמור על קו האופנה ולהתאים את הבגד למגמות הדינמיות של האופנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

על מנת לספק באופן איכותי ואמין שמלות ערב אשר שומרות על הייחודיות ובמקביל מיישרות קו וחוזות את מגמות האופנה, מחייבת עיצוב יצירתי ויכולת ייצור גמישה. רשות אופנה ועיצוב בגדים מתקשות במקרים רבים לעמוד במשימה, במיוחד כאשר בנוסף לאותן שמלות יש צורך גם באביזרים ופריטים משלימים כגון תיק, נעליים, תכשיטים וכדומה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התחכום והשיק הקסום של כל פריט ופריט הוא סימן ההיכר של אופנתה מעצבים, המציעה מגוון מרשים של שמלות ערב מעצבים המיועדות לנשים בכל הגילאים ומעוצבות באופן שיחמיא לגזרה הנשית באופן אידיאלי. לכו לכן להסתובב בחנויות המעצבים המקובצות בדרך כלל ברחובות מסוימים בערים גדולות, או שאלו חברה על מעצבת מיוחדת בקרבת ביתכן.

דירוג:
12345
קולות: 92
ספרו לחברים:
דנה30, ינואר, 2012

איפה ניתן לקנות שמלה כזו?