26/02/2012 04:41083

שילוב מוצלח של ראפ ואופנה

 

כאשר התקבל המידע על כך שזמר הראפ הנודע קניה וסט אמור להופיע בשבוע האופנה בפריס ולהציג שם את קולקציית הבגדים הנשית הראשונה שלו אף אחד לא ידע למה לצפות. ואכןהראפר המוכשר הצליח להפתיע גם את האנשים הסקפטיים ביותר.

אנשים רבים ציפו לראות על המסלול מכנסיים מופשלים למחצה וריבוי של שרשראות ועור אבל התוצאה האמיתית הייתה שונה לגמרי. קניה וסט הצליח ליצור קונספט חדש של בגדי אופנה צעירים ולהציג תדמית חדשה של אישה יפה ובטוחה בעצמה שמרכיבה את המלתחה באופן יצירתי וגם נועז.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוסר האמון ההתחלתי בהצלחתו של קניה וסט נבע מכך שבעבר הוא לא התעניין כלל בנושא האופנה. אך יחד עם זאת הוא הצליח ליצור קולקציה מעניינת ומיוחדת במינה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מבקרי אופנה לא חולקיםאת התלהבות של הקהל וטוענים שקולקציה של קניה אינה מעוררת השראה כלל וכלל. אבל יחד עם זאת אפשר לראות שקניה וסט שבר בקולקציה שלו את כל הסטראוטיפים ויצר דגמים מיוחדים שישארו בתודעה למשך זמן רב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטעות הראשונה של קניה לדעת המבקרים היא בכך שהוא הרכיב את הקולקציה שלו משלושה צבעים בלבד: בז`, לבן ושחור בזמן שבגדי הקיץ אמורים להיות צבעוניים ותוססים. אך קניה עצמו לא מסכים איתם וטען שבכך הוא יצר תדמית נשית חדשה ומיוחדת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פישול נוסף של קניה היה בכך שהמידות של הבגדים היו גדולות למדיי וחלק מהדוגמניות נאלצו להחזיק את המכנסיים בזמן הצעידה על המסלול. אבל גם בכך אפשר לראות צעד נועז שנועד למשוך את תשומת הלב של הקהל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המבקרים היו בהלם מכמות הפרווה בקולקציית הקיץ וגם לא אהבו את ריבוי הרוכסנים והדגמים הגבריים בקולקציית בגדי נשים של קניה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל מבקרים לא שכחו לציין גם את ההצלחות הקטנות: חצאיות מפוארות, גימורים  דקורטיביים מעניינים ומשחקי בד מיוחדים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתצוגה נוכחו כוכבי מוזיקה רבים . אפשר היה לפגוש שם את Alexander Wang

Olivier Theyskens, Glenda Bailey, Joseph Altuzarra, AzzedieneAlaia

LynseiLohan, Dean & Dan Caten, Anna Dello Russo

 Jeremy Scott, CarineRoitfeldואחיות  Olsen  .  לתמונה המושלמת היו חסרים רק

Jay – Z   ו-    Beyonce  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קניה וסט סיפר שיצירת הקולקציה החדשה לא הייתה פשוטה כלל כוון שזהו ניסיון הראשון שלו בעולם האופנה וביקש לתת לו הזדמנות נוספת כוון שיש לו עוד מלא רעיונות שאותם צריך לממש.

 

אפשר להגיד שלקניה וסט בכל זאת יש יתרון יחסית למעצבים מתחילים אחרים כי כבר מההתחלה הוא הצליח למשך תשומת לב רבה של הקהל בזכות שמו המפורסם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בכל אופן כולנו יודעים שמי שמחליט בסופו של דבר זה הקהל עצמו ולכן היום אנחנו נותנים הזדמנות לקוראות האתר  Fn1  להביע את דעתם. האם אתן תלבשו בגדים אלו בים קיצי חמים?

 

מפורסם באתר   Fn1   הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 83
ספרו לחברים: