22/01/2012 12:240119

שחור בעיניים

 

איך ללבוש שחור ובכל זאת לא להשתעמם ולשעמם את הסביבה? במאמר הבא תתגלה התשובה

מאת: נטלי הירש

קיבצתי עבורכם רשימה של שילובי צבעים המשתלבים יופי עם השחור, ואין זה משנה, גם הגברים והנשים כאחד. לא חשוב באיזה פריט שחור תתלבשו בכל יום, בין אם חולצה שחורה, מחר מכנס שחור וכו`..
מה מומלץ לנשים ? ברור שיש לנו יותר אפשרויות של משחק עם אביזרים משלימים. אם בחרנו ללבוש שמלה קטנה שחורה, כדאי לצרף לה גרביון צבעוני או בעל דוגמא מיוחדת כמו תחרה שחורה, נקודות פסים או משבצות. אם בחרנו ללבוש טוטאל לוק שחור של מכנס, חולצה, ותיק שחור? לפחות הצעיף יהיה ססגוני או החגורה בצבעוניות מקפיצה או מיוחדת עם כל הרקע השחור.
ובנוגע לנעליים ידוע כי נעל בונה הופעה והיום עם כל השפע והמגוון, אפשר לבחור כמה סגנונות וליצור אפקט מיוחד. נעל עם עקבי סטילטו המשדרת סקסיות ונשיות, לא תיצור את אותו הטון שתיצור נעל שרוכים בסגנון נעל עבודה מסיבית. גם התיק בשילוב צבעוניות אחרת תיתן ללוק השחור צבע שנוכל להשלים עם השרשרת או הצמידים שבחרנו לענוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ולגברים שבינינו אם בחרת ללבוש חולצה שחורה, סריג שחור ומכסי ג`ינס כדאי לגוון עם צעיף משבצות בגווני אפור, אדום ולבן. היום בכל חניות האופנה לגברים, מבחר האביזרים גדול וניתן לקנות כמה פריטים להעשרת המראה הכללי ולגיוון, צעיפים, חגורות, כובעים מיוחדים ותיקים. כדאי לגוון הופעות בשחור עם ג`ינס באפור וחולצת טי שירט לבנה מתחת לסריג כפתורים או סריג V, ואם אתה גבר מספיק מסוגנן כזה שאוהב לקנות לעצמך פריטים, קרדיגנים באפור או בחום ג`ינגי` ישתלבו מצוין עם שחור.

 

 

 

 

 

 

 

 כמובן שהכול תלוי בשילובים הנכונים. גם אצל הגברים סגנון הנעל ייתן את הטאץ` הסופי והאביזרים המשלימים.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים: