16/02/2012 02:500112

שדה פרחים אופנתי 2012

 

אין דבר נעים יותר מלהתרשם מהטרנדים האופנתיים החדשים ולהרכיב מחדש את המלתחה. היום שוב נדבר על הדפסים פרחוניים שהפכו לחלק בלתי נפרד מאופנת האביב.

ההדפסים הפרחוניים כבר מזמן הפכו לסמל של נשיות, עדינות והידור. לא פלא שבעקבות האביב המתקרב, יותר ויותר נשים בוחרות בגדים עם ההדפסים האופנתיים.

בגדים אופנתיים של 2012 דומים מאוד לשדה פורח שכייף כל כך לטייל בו וליהנות מפריחתו. סריגים קלים עם פרחים בגוונים פסטליים, שמלות ערב עם דוגמאות פרחוניות יצירתיות, עגילים וטבעות בצורת פרחים ואפילו תיקים עם פרחים רקומים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ביום חמים ונעים, כל כך בא לנו ללבוש משהו קליל ולהרגיש לרגע כמו מלאך מרחף. אבל מלאכים ופרחים תמיד הולכים ביחד ולכן טוניקה עם הדפס פרחוני וסריגים עם גימורים בצורת פרח שמצעים לנו המעצבים יתאימו באופן מושלם למטרה זו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צריך לזכור שגם הלבנים הפרחוניים מאוד אופנתיים השנה, במיוחד אם אתן לובשות גופיות חצי שקופות. ואפרופו הגופייה - תדאגו שיהיו לכן כמה כאלו בארון, פרחוניות כמובן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השנה כל אישה תוכל למצוא לה ביגוד שהיא תאהב - הבחורות שמעדיפות את הסגנון הצעיר ייהנו משמלות מיוחדות ונשים שמעדיפות סגנון רטרו גם ימצאו לעצמן בגדים לטעמן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערת האתר Fn1 :אתן ודאי שואלות את עצמכן למה ההדפסים הפרחוניים תמיד נשארים באופנה? כי הם נותנים לנו אין ספור אפשרויות וכל אישה יכולה לבחור את מה שמתאים לה באופן אישי וגם להסתיר את המקומות הלא רצויים בגופה בעזרת הדפסים גדולים או קטנים.

וכמובן אסור לנו לשכוח את האביזרים שהם אחד המרכיבים החשובים של המלתחה האופנתית. אז במקום לחכות שהגבר שלך יביא לך פרחים תוכלי לפנק את עצמך בתכשיט פרחוני ויפה.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 112
ספרו לחברים: