04/02/2012 23:17099

שגעון מוסיקלי בסגנון קז`ואל מבית Dsquared2 אביב-קיץ 2012

 

 

לא סוד שכל אוהבי סגנון הקז`ואל מתים על המותג  Dsquared2 שאין לו מתחרים בהשקת קולקציות לקהל זוהר ומשוחרר. השם של החברה כבר הפך בעצמו למגמת אופנה שנשים מכל העולם דבקות בה בנאמנות.  אנחנו באתר Fn1 הכנו עבורכן סריקה מצולמת של הקולקציה החדשה  והזוהרת במיוחד.

אפשר לראות את הדוגמניות שמציגות לנו את התיקים עם הציציות האופנתיות, מגפי גומי בצבעים חזקים, לבנים זוהרים וחצאיות קצרות ביותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למרבה ההפתעה  מעצבי המותג Dsquared2 שאבו את השראתם מפסטיבלים מוסיקליים בהם נותנים הופעות מוזיקאים צעירים ומוכשרים. דווקא הפסטיבלים האלו עזרה למעצבים לרדת לסוף דעתם של החבר`ה הצעירים ולהתאים להם קולקציה תוססת ומלאת אנרגיות. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

והנה לכן עוד פרט מעניין.  כבר בדקות הראשונות של תצוגת האופנה של המותג, העשב, בו היה מכוסה המסלול הפך לעיסת לכלוך דביקה. אך הקוריוז הזה לא רק שלא הפריע למארגני התצוגה אלא גם עזר לכולם להבין עד כמה הדגמים שהוצגו אכן שימושיים בחיי היום-יום , במיוחד מגפי גומי שהם פשוט פריט חובה ביום גשם אפרורי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעצבי המותג Dsquared2 מייחסים חשיבות רבה לאביזרים כוון שלדעתם דווקא לאביזרים יש משמעות עיקרית המשפיעהעלכל ההופעה כולה. בקולקציה החדשה האביזרים הללו שמשתלבים באופן מושלם עם פריטים אופנתיים ומעניינים אחרים כמו חולצות ג`ינס, יתדות וגלימות נראים נפלא מתמיד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חגורות הגברים שהם הגילוי המסעיר של Dsquared2  מצטרפות לכובעים שונים ומשונים, לצעיפים ארוכים, למשקפיים ולמחרוזות. בקיצור יש על מה להסתכל...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרט קטן ומעניין: אם אתן עדיין מופתעות מהמוטיבים של פסטיבל מוזיקלי פשוט תזכרו בקולקציות בהשראת חמניות של ון-גוך ומקולקציות שנעשו בסגנון אגדת אלף לילה ולילה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 99
ספרו לחברים: