14/03/2012 12:23083

רטרו מודרני

 

האם יכול סגנון רטרו להיות מודרני? התשובה היא כן! ולא רק יכול אלא חייב! מסגנון רטרו מודרני ואופנתי תוכלו להתרשם בכתבה הבאה

נמרים צבעוניים

סגנון הרטרומתבטאבעיקרבצורות וגזרות אופייניות.  אבל אם נוסיף להם הדפסים מודרניים ונשחק עם שילובים נוכל ליצור דגמים מודרניים ואופנתיים ביותר, עם טעם נוסטלגי.

מעיל וחצאית "מידי" בשילוב עם הדפסים טרנדיים נראים אופנתיים ביותר, בעיקר בזכות הדפס נמרי ופרחוני. כך נוצר רושם שבגדים כאלו נעים בין התקופות ומביאים את אופנת הרטרו לחיינו המודרניים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מיניות זחיחה

סבתות שלנו נהנו מאוד מחצאיות הפעמון וזה הזמן לחזור למסורת הנפלאה. תוסיפו להן מעט שיפון שקוף שחור, רשת או הדפסים צבעוניים. אפשר להשאיר גם מעט בטן חשופה אך את הטבור רצוי מאוד להסתיר. כך תוכלו ליצור בגד רטרו מודרני שישלב בתוכו זחיחות ומיניות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבי לבן

צבע הלבן, כמו גם השחור, הינו הצבע האוניברסלי שמשתלב נפלא עם פריטים אחרים במלתחה האופנתית שלכן. אפשר לשלב את הצבע הלבן עם הטרנדים האופנתיים כמו ציציות או משחקי צבעים, הרי כ"כ קל לתת לפנטזיה להשתולל כשמדובר בבגדים בצבע לבן!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גאומטריה אופנתית

אל תזלזלו בגזרות עם גימורים חדים שאופייניים כ"כ לסגנון הרטרו. צוארונים וחצאיות עם גימורים חדים הם הטרנד הלוהט ביותר של העונה הקרובה. אם אתן חוששות שתיראו מגושמות, תדעו שמה שצריך זה רק לבחור את הדגמים הנכונים והבגד כבר יעשה לבד את העבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חזרתו של הניילון

בגדים העשויים מניילון שוב נכנסים לאופנה ואפשר בקלות לשלב אותם עם שמלות וחצאיות קלות ועדינות עם תחרה וכיווצים. אל תשכחו את הבגדים המשובצים הישנים והטובים שממשיכים לכבוש את ליבינו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדוגמה המדברת

הדפסים שונים, עיגולים, משולשים ומשחקי צבעים הם חלק בלתי נפרד מסגנון הרטרו. בגדים עם גזרות פשוטות אך עם הדפסים מיוחדים הינם המתכון האופנתי הישן עם המרכיבים החדשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חזייה אופנתית

האתר  Fn1  כבר לא פעם הזכיר את הזמרת המפורסמת ריהאנה, שאוהבת מאוד חזיות בסגנון הרטרו. תנסו גם אתן להוסיף את הפריט הסקסי הזה למלתחה שלכן. אפשר לשלב את החזייה עם בגדים פשוטים בצבעים עזים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מבצע סבתה

הסרגה הופכת לאחרונה לתחביב מבוקש, עקב בגדי רשת אופנתיים שסרוגים בצורה פשוטה שהפכו לטרנד של העונה הקרובה. הטכניקה פשוטה מאוד אך התוצאות פשוט מדהימות. יתכן וגם אתן תהפכו בקרוב למעריצות של המלתחה מרושתת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדי שתדמית הרטרו תהיה מושלמת אנו מציעים לכן להתרשם מהדרכה לאיפור הרטרו:

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 83
ספרו לחברים: