31/05/2012 10:060118

צלליות וצבע עיניים – שני צדדים של אותו מטבע

 

איפור עיניים אופנתי היה ונשאר הטרנד הלוהט של כל הזמנים. אז מהם הצבעים האופנתיים של שנת 2012? איך נוכל להתאים צלליות לצבע עיניים? המאפרים טוענים שכל מה שיפה הוא בעצם גם אופנתי.

כדי להבין את כל הדקויות של איפור העיניים חשוב להבין קודם כל איך בוחרים את צבע הצלליות בהתאם לצבע העיניים ואחר כך נוכל ללמוד את שאר הסודות של האיפור האופנתי. כדי לבחור את צבע הצלליות הנכון מספיק להכיר את העקרונות הבסיסיים ביותר ואז תוכלו להיראות כמו כוכבות הוליווד על השטיח האדום.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

העיקרון הכי חשוב – הצללית צריכה להתאים לצבע העיניים. אם יש לך עיניי תכלת כדאי לך לבחור את הגוונים החמים יותר, כמו למשל גווני אפרסק וחום למיניהם. בזכות הניגוד בין הצבעיים עינייך יראו זוהרות יותר מתמיד. הדבר נכון גם לגבי גוונים וורודים ואילו את הגוונים הכחולים כדאי לשים בצד ולא להשתמש בהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעלות עיניים אפורות מוזמנות לבחור צלליות בגוונים חומים או סגולים קרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחורות עם עיניים ירוקות יוכלו ליהנות מצלליות חומות – כתומות וגם מצלליות סגולות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחורות בעלות עיניים חומות הן בנות מזל כוון שהן יכולות להשתמש כמעט בכל הצבעים. מה שכן, כדאי להן להימנע מצלליות בגוונים ירוקים – צלליות בירוק בהיר יראו לא טבעיות ואילו צלליות בירוק כהה יהיו דעוכות מדיי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדאי גם להיזהר בזמן שימוש בצלליות בגוונים וורודים, הן יכולות לגרום לאשליה של עיניים נפוחות, אבל נשים עם עיניים עמוקות יוכלו דווקא ליהנות מהגוון הוורוד העדין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צלליות בהירות יתאימו לבחורות עם גוון עור בהיר וצלליות כהוות לבחורות עם גוון עור כהה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם תיקחו בחשבון את כל הטיפים האלו תוכלו להימנע משגיאות נפוצות בזמן בחירת הצלליות. זכרו שהכי חשוב לבחור את הצללית שתתאים לכן באופן אישי ואל תפחדו להתנסות.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 118
ספרו לחברים: