09/02/2012 02:28086

"ציפורים לאור זריחה" מבית Missoni

 

המותג Missoni   משיק קולקציה חדשה לאביב –קיץ 2012 הנקראת  "ציפורים  לאור זריחה  ". הקולקציה מוקדשת כולה לבחורות סקסיות שלא חוששות ללבוש שמלות מגונדרות ונעליים עתירי פרחים.

הקולקציה החורפית של Missoni  הייתה מרושלת יחסית ועכשיו המותג מנסה לתקן את "שגיאותיו". מספיק מבט אחד חטוף כדי לעורר אסוציאציה בין הבגדים לבין ציפורים הקלות והזוהרות. בזכות הדפסים צבעוניים ושילוב בדים וסגנונות, הדוגמניות נראות כאלו עוד דקה ירחפו מעל המסלול.

birds-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

birds-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השנה ניתן לציין ריבוי הסגנונות בקולקציית Missoni. כאן תוכלו לפגוש גם סגנונות המזכירים את פלמנקו וגם סגנון בוהמי למדיי. התצוגה נערכה ברוח ספונטניות, חופש וקסם אישי.

birds-4birds-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחורה הלובשת את הבגדים מבית Missoni  נראית מאוד פעילה, נשית וסקסית. אישה כזו מסוגלת לשיר ולרקוד עד אור הבוקר בלי להתעייף כלל.

birds-6birds-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטרנדים הבולטים של הקולקציה הם ציציות ועיטורים רבים. גם שילובי הצבעים  הם מעניינים ביותר: שחור-כחול, טורקיז, צהוב-לימון, וכתום על כל גווניו.

birds-8birds-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מחשוף עמוק, ירכיים מודגשים וריבוי הציציות יוצרים את סגנון הפלמנקו המקסים. המותג Missoniאפילו הרחיק לכת והוסיף ציציות גם לז`קטים, גופיות, בגדי ים ואפילו לתיקים ונעליים.

birds-10birds-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כידוע אין פלמנקו ללא פרחים שגם כך הם הטרנד הלוהט של העונה הקרובה.  התסרוקות של הדוגמניות מקושטות בפרחים וציפורי גן העדן המזכירים שצריך לקחת את החיים בקלות כמו הציפורים המצייצות בצמרות העצים.

birds-12birds-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקולקציה של Missoni כוללת גם נעליים נשיות, סקסיות ומעניינות ביותר. בקיצור קולקציית Missoni  אביב-קיץ 2012 היא בהחלט הצלחה מסחררת.

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 86
ספרו לחברים: