21/10/2012 05:39094

עשרה פריטי חובה למלתחה אופנתית מפוארת

 

כל אישה אופנתית יכולה לבנות לעצמה מלתחה אופנתית מפוארת ללא שום קשר למצב הכלכלי שלה. ברור שרכישה של בגדים איכותיים בדגמים קלאסיים תהיה יקרה יותר אבל הבגדים האלו ישמשו אותה שנים רבות ויתאימו להרכבה של מלתחה שלמה.

מכנסיים וג`ינסים

בזמן בחירת מכנסיים שימו לב לצבעים הבאים: בז`, שחור, כחול כהה וחום שוקולד. רצוי לבחור מכנסיים רחבים שיתאימו גם לעבודה בצהריים וגם לבילוי בערב.

ג`ינס חייב להיות איכותי ביותר כדי שיהיה ניתן ללבוש אותו לא רק ביומיום אלא גם ביציאה בערב. ג`ינס יכול להיות צמוד או רחב בגוון כחול בינוני עד כהה. ג`ינס כזה יגרום לכן להיראות חטובות וגבוהות יותר.

jeans_9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חולצה לבנה, חולצה מרשימה, גופיות וטי שירטים

חולצה לבנה קלאסית תאפשר לכן להיראות "מיליון דולר" ותתאים לכל גזרה. ניתן ללבוש אותה עם ג`ינס או עם חצאית. חשוב לשים לב שחולצה תתאים באופן מושלם לתווי הגוף.

לבילוי בערב רומנטי תתאים חולצה מרשימה. בנוסף בכל מלתחה אופנתית חייבים להיות גופיות צמודות וטי שירטים בצבעים שחור ולבן. רצוי לבחור בטי שירטים עם צווארון "וי" עמוק.

גופיות וטי שירטים יתאימו גם לג`ינס, גם לחצאיות וגם למכנסיים. כדי ליצור תדמית קלאסית אפשר ללבוש טי שירטים, חצאית באורך הברך, חצאית עיפרון, חצאית טרפז בשילוב עם עקבים גבוהים, חגורה או אביזרים אחרים.

ז`קט וחליפה שחורה לפי הזמנה

את הז`קט חייבים להזמין במיוחד ולא לקנות בחנות. הוא יכול להיות צר או בגזרת סמוקינג או בלייזר. ז`קט שנתפר לפי הזמנה ייראה נהדר עם כל בגד ויעזור לכן ליצור תדמית אלגנטית במיוחד. ז`קט לבן, אפור או שחור ישתלב נהדר עם רוב פרטי המלתחה.

גם חליפה שחורה צריכה להיות תפורה לפי הזמנה וגם היא, כמו הז`קט, צריכה להיות מותאמת באופן מושלם. חשוב גם לקנות מספר חליפות מוכנות שיהיה ניתן לשלב ביניהן. זה יאפשר לכן להרחיב את המלתחה באופן משמעותי.

בנוסף חייבת להיות במלתחה חליפה אוניברסלית שתתאים גם לארוחה במסעדה וגם לעבודה במשרד. חולצות אלגנטיות, נעלי עקב ואביזרים אחרים יעזרו לכן להפוך את החליפה לחגיגית.

מעיל מושלם ליומיום ומעיל בסגנון עסקי

המעיל המושלם ביותר הוא מעיל  trench coat  שיעזור לכן להדגיש את תווי הגוף. ניתן ללבוש מעיל כזה גם בצהריים וגם בערב ללא קשר לצבע שלו.

לא יזיק שיהיה בארון גם מעיל בסגנון עסקי. ניתן ללבוש אותו לאירועים רשמיים והוא בגדר פריט חובה בכל ארון גם אם לא יוצא לכן להשתתף הרבה באירועים מהסוג הזה.

שמלה שחורה קטנה

עוד פריט חובה בכל מלתחה שיעזור לכן להדגיש את הגזרה החטובה – שמלה שחורה קטנה. היא אוניברסלית וניתן להתאים לה אביזרים בקלות רבה יחסית. בצהריים ניתן ללבוש אותה עם ז`קט, צעיף או קרדיגן ובערב עם נעליי עקב ואביזרים מרשימים.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 94
ספרו לחברים: