18/10/2012 05:22

עם מה נשלב חצאית עיפרון?

 

חצאית עיפורן היא פריט חובה בכל מלתחה נשית. כבר במשך המון זמן היא לא מאבדת מהפופולאירות שלה ומעצבים ממשיכים לשדרג אותה בהתאם לאופנה.

חצאית עיפרון התחליה למשוך את תשומת הלב הנשית בשנות ה – 40 בזכות כריסטיאן דיור. חצאית קלאסית זו מדגישה את תווי הגוף הנשי, היא סקסית ונשית והיא מתאימה כמעט לכל סיטואציה.

yubka_11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בסתיו הקרוב חצאית עיפרון חוזרת למקורותיה ודומה יותר מתמיד לדגמים של שנות ה – 40. אבל חוץ מדגמים באורך קלאסי גם חצאיות בגובה מעט נמוך מהברך יהיו אופנתיות במיוחד. עור או בד גס הם הבדים האידיאליים עבור חצאית עיפרון.

ניתן לשלב את החצאית הזו עם בגד גוף עשוי תחרה וז`קט בסגנון קלאסי. ניתן להוסיף גם מספר בודד של תכשיטים, שניים לכל היותר כמו למשל טבעת ושרשרת.

yubka_5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האורך הקלאסי של חצאית עיפרון הוא 45 ס"מ והיא יכולה להיות ישרה או צרה כלפי מטה. בזכות חצאית כזו רגליים יכולות להיראות ארוכות יותר. לשם כך יש לבחור חצאית עיפרון שלא תהיה ארוכה יותר מגובה הברך.

yubka_12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן ללבוש את חצאית עיפרון גם בחיי יומיום בשילוב עם סריגים בגוונים ססגוניים או חולצה מכופתרת. מבחינת בגדים עליונים מעיל בגזרה ישרה או מעיל קצר וכבד יתאימו לחצאית זו יותר מכל.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.