09/05/2012 11:46088

סנדלים – להיט קיץ אופנתי

 

אין קיץ בלי סנדלים ואין סנדלים בלי קיץ! סנדלים עם פלטפורמה, סנדלים עם עקב, כפכפים למיניהם – כל אלו הם רק חלק קטן מרשימת סנדלים ארוכה ממנה תיהנו הקיץ.

אתר האופנה  Fn1  הכין עבורכן סקירה של כל החידושים בעולם הסנדלים של המעצבים הידועים ושל מגמות האופנה לשנת 2012.

sandalii_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השנה כדאי להגיד שלום לנעלי הבובה השטוחות. כמה שהעקב יהיה גבוה יותר כך תיראו אופנתיות יותר. סנדלים פתוחים אמורים להיות בעלי עקב או פלטפורמה והגובה כן קובע!

sandalii_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

העקב הגבוה אמור להיות לא רק יפה אלא גם נוח. נעליים כאלו תוכלו למצוא בקולקציות חדשות של מותגים מובילים כמו:  ManoloBlahnik, Vionnet, Loeffler Randal  ו - Alexander McQueen  , כמו כן את הדגמים במחירים עממיים יותר ניתן להשיג ברשתות    Zara, Asos

ו -   ТopShop  .

sandalii_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעליי קיץ קלאסיות הן נעליים עם סוליה שטוחה וריבוי רצועות שמחזיקות את הנעל על הרגל. דוגמא לנעליים כאלו ניתן לראות בקולקציה החדשה של  המעצב  МichaelKors, אבל שימו לב שנעליים אלו לא מתאימות לכל אחת ולכן תתייחסו לקנייתן ברצינות רבה.

sandalii_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעליים מהסוג הזה עם רצועות מבד ופלטפורמה קטנה ניתן לראות גם בקולקציה חדשה של   Louis Vuitton.  גם מותגים כמו  TopShop, Asos, Steven Medden, Aldo   ו –River Iskand  השיקו דגמים רבים של נעליים דומות עם רצועות עשויות עור או עור הפוך.

sandalii_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השנה רצועות דקות החליפו את הרצועות  העבות שהיו אופנתיות בשנה שעברה. כדאי שתסימו לב למוצרים של מותגים נפלאים כמו:  Alexander McQueen, Aldo, ManoloBlahnik

Jimmy Choo, Etro  ו - Vionnet  .

sandalii_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השנה צבעים זוהרים הם אופנתיים ביותר אבל בחורות שמרניות יוכלו ליהנות מנעליים בצבע לבן ובז`. צבעי ניאון הם החידוש הלוהט של העונה הקרובה.  העקבים, בצורות שונות ומשונות יהיו מקושטים עם אבנים ופייטים למיניהם.

sandalii_8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל זכרו שלא רק אופנה בוחרת אתכן אלא בעצם אתן בוחרות את האופנה.

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 88
ספרו לחברים: