20/12/2011 03:270130

סייבר - שופוהוליק

 

לכבוד חג החנוכה הקרב מאוד, וכן בזכות ההנחות באתרים בינלאומיים לכבוד הכריסטמס, שווה לבדוק את האופציה של לא לצאת יותר מדי מהבית ועדיין לערוך קניות. כמה אתרים לנוחיותכם , שופינג מהנה!

www.presentandcorrect.com

present and correct.jpg

 

 

 

 

 

 

 

אתר מקוון שהוא מכלול מוצרים שמזכירים את תקופת בית הספר, לוחות שנה יוצאי דופן, חותמות שוות, שעונים, פרינטים כגון: מכתביות, ספרים ועוד רעיונות מדליקים ומיוחדים למתנות.העיצובים הם מגוונים ומכל העולם, וישנם גם מציאות: חפצי וינטג` שבעלי האתר גילו במסגרת טיולים וחיפושים בכל העולם אחר מוצרים מעניינים. כל כך חמוד ונוסטלגי, ואפילו לא יקר! שווה חיטוט וגם רכישה.

 

 

www.eyesonwalls.com

 

eyes on walls.jpg

 

 

 

 

 

 

 

http://society6.com/

society6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

2 אתרים שמקדמים אומנות אדג`ית, מודרנית ואורבנית. הראשון הוא אתר קנדי המציג קולקציות עבודות דפוס של אומנים מכל העולם. החברה עובדת במספר שלוחות: שיווק לחנויות ברחבי ארה"ב וקנדה, קמפוסים של קולג`, ובאתר זה, בו היא מוכרת את ההדפסים של האומנים, ואם הקונה רוצה, גם ממסגרת או מדפיסה על בלוק. האתר השני (קליפורניה) מוכר אף הוא פרינטים, ובנוסף גם כיסויים ללפטופ, אייפון, אייפד, חולצות והודיס והכול עם הציורים והגרפיקה של האומנים עליהם. רעיון טוב לרכישת מתנה לבית, סטודיו, או סתם לפינוק עצמי....

 

www.fredflare.com

 

fredflare.jpg

 

 

 

 

 

 

 

כל מוצר חמוד, מתוק,והכי עדכני תמצאו באתר הזה. רובוטים למיניהם, בובות, מצלמות דיגיטליות מלגו, USB בעיצובים מטורפים, בגדים, נעליים, פרחים בתוך קופסת שימורים, אוזניות מעוצבות לאיי פוד/פון, מנורת גלידה, רולר סקייטים, מיני ערכה להכנת בירה ביתית, ועוד מיליון אחרים וטובים, לכל גיל וכל תרגיל, זה האתר שקונים בו! או לפחות עוברים על כל ההמצאות והחידושים הכי שווים לרכישה ברשת. לקנות או פשוט להישאר מעודכנים..

 

www.photojojo.com

photojojo.jpg

 

 

 

 

 

 

 

לחובבי הצילום על כל פניו וכמובן... חובבי איבזור האיי פון למיניהם: ממצלמות דיגיטליות הכי חמות בשוק, עד לעדשות איי פון מדליקות עם אפקטים של 360 מעלות צילום,  מצלמות פולארויד, מצלמות לומוגרפיות ועדשות למצלמות לומוגרפיות, וסלילי תמונות 35 מ"מ מכל העולם....יש את החולמים, ויש את הקונים! למשוגעים לדבר בלבד!

 

 

 

 

קניה מהנה!

דירוג:
12345
קולות: 130
ספרו לחברים: