17/01/2012 13:151154

סדר בגד

 

אם הארון שלך נראה כמו התפרצות וולקנית, והמיטה שלך כמו חנות בגדים, הגיע הזמן לשים סדר בארון.

מאת: דנה ליפשיץ

ידוע כי לכל הנשים והגברים בעולם יש את אותה הבעיה.לכולם יש ארון מבולגן, בגדים זרוקים על הרצפה והמיטה וכמות לא עצומה של בגדים מטרום גן חובה, שלהם ולנו אין שום דבר מלבד זיכרונות משותפים. יש לנו נטייה לאגור הרבה דברים מיותרים ולהעמיס בארון כך שאי אפשר למצוא בו כלום. אם נלמד איך לסדר ולנקות את הארון מבגדים מיותרים, ולשמור על סדר מסוים, נוכל להחזיק מעין סטטוס קוו בינינו לבין הארון, דבר שישמש אותנו לפחות לשנה שלמה אם לא ליותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטיפ הראשון והחשוב מכל שממנו צריך להתחיל לסדר את הארון הוא להוציא ממנו את כל הבגדים שאנחנו שומרים למקרה שנרזה, הבגדים למקרה שנשמין, בגדים שאנחנו סתם שומרים בארון כי כואב לנו לזרוק אותם אבל לא לבשנו אותם אפילו פעם אחת בעשור האחרון, או כל סחבה ובגד מחורר אחר. כל דבר מיותר צריך לצאת מהארון על מנת שנוכל להבין מה חשוב ומה לשמור בצד או לזרוק. הבגדים המיותרים האלה מעמיסים על הארון ומסתירים לנו את כל שאר הדברים שאנחנו כן יכולים ללבוש. את הבגדים הבלתי רצויים מומלץ לתרום לאנשים שאין להם בגדים בכמויות, או לתרום לחברים טובים באם הם מעוניינים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דבר שני שכדאי לעשות הוא הפרדה בארון של בגדי העונה. אם העונה העכשווית היא חורף, יש לעביר את כל בגדי הקיץ למקום אחר בארון או להטמין אותם בבוידם על מנת שלא יפריעו לנו. בשלב הזה כדאי להפריד בין כל סוגי הבגדים. מכנסיים לחוד, חצאיות לחוד, חולצות לחוד וכדומה. אחרי שעשינו זאת יש להפריד בין הסוגים השונים של המכנסיים , החולצות ויתר הבגדים כמובן שרצוי לחלק לצבעים אך זו לא חובה אלא סוג של סדר אסתטי אחר.

לאחר הסדר האינטנסיבי תוכלו לשבת ולצפות בהנאה בארון המסודר והיפה אשר רק מחכה שתשלפו ממנו בקלות את הבגד המושלם.

דירוג:
12345
קולות: 154
ספרו לחברים:
"שתיים"-יד שניה18, ינואר, 2012

העיצה שלנו היא לסדר ארוונות היא לסדר ולהרויח קחי מספר שקיות: אחת לזבל - אמיתי , אחת למסירה , ואחת למכירה! וכעת לסריקת ארונות , חדרים ומגירות - ולהתחיל למיין חצאי דברים - קרועים בלויים -לפח הזבל! נראה טוב - טרנדי, אין לי מקום - לשקית המכירה וכאן אנו "שתיים"ניכנסות לתמונה נקבל מכם את הפריטים השווים ונציגם למכירה כאשר ימכרו - התמורה בס"ך 40% מסכום המכירה תועבר אליכם אז בקרו אותנו ב"שתיים"יד שניה רחוב הגליל 43 נוה שאנן חיפה