01/05/2012 08:142160

סגנון לבוש בוהמי - רישול אופנתי

 

אנשים רבים נוטים לחשוב שסגנון לבוש בוהמי, הוא בעצם סגנון ההיפי, אבל אין זה נכון. דווקא סגנון לבוש בוהמי לא מאפשר לבישה של פריטים קרועים, משומשים או לא מכובדים.

סגנון בוהמי מתאפיין בפריטי לבוש רב שכבתיים בגזרות חופשיות שנראים מעט מרושלים. כל אלו נועדו ליצור תדמית נשית מושכת בעלת זוהר מיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגנון זה מתאים במיוחד לנשים בעלות טעם מעודן וחוש מידה מפותח. במסגרת סגנון בוהמי עליכן לדעת לשלב פריטים שונים מאוד כך שבסופו של דבר הם ישלימו אחד את השני. אם תקפידו על הכללים הללו תוכלו להיראות מסוגננות ומהודרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את בסיס המלתחה בסגנון הבוהמי ניתן לבנות כאשר בידיכן כמה פריטי לבוש מותאמים בקפידה. קודם כל זה חייב להיות מכנס ג`ינס משופשף בגזרה מיוחדת שיושב עליכן באופן מושלם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד פריטים הכרחיים הם גופייה עם טאצ` מיוחד, למשל עם ריקמה או עם דוגמה אתנית מעניינת וחצאית ארוכה וצבעונית מבד טבעי כמו פשתן או כותנה. חצאית זו תשתלב נהדר עם חלק עליון פשוט בצבע שחור או לבן. לבוש זה יראה מסוגנן יותר בשילוב עם אביזרים מתאימים, למשל מחרוזת ארוכה. לימי קיץ חמים כדאי שתצטיידו גם בחצאית קצרה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השמלה שיכולה להיות גם ארוכה וגם קצרה צריכה להיות בסגנון וינטג` או אתני.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תשכחו שאחד העקרונות הבסיסיים של הסגנון הבוהמי הוא רב שכבתיות אבל גם כאן חשוב מאוד לא להגזים: כדי לא ללכת לאיבוד בתוך בגד צבעוני ורב שכבתי רצוי שתבחרו בדים קלים ודקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הגוונים של הסגנון הבוהמי הם בעיקר גוונים חמים. הצבעים הבסיסיים הם בדרך כלל צבעים רגועים: חאקי, חום, שחור, בז`, לבן וירוק בהיר. את הצבעים הללו ניתן לשלב עם צבעים אחרים כמו זהוב, אפור, כסוף או סגול עמוק. למרות שהסגנון הבוהמי הוא סגנון צבעוני רצוי לא להיסחף להסתפק ב 3-5 גוונים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ולבסוף נדבר על אביזרים. אלו אמורים להיות אביזרים רב שכבתיים עם ניחוח וינטג` או תכשיטים שנעשו בעבודת יד.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 160
ספרו לחברים:
מירב01, May, 2012

מה זה המותג הזה?

קורל נעים09, July, 2012

המותג הזה זה של free people תכתבי בגוגל.הם פשוט מושלמים.ויש להם משלוחים לישראל....