11/01/2012 12:340184

נשים מלאות אופנה

 

נשים מלאות של ימינו הן נשים יפות ומטופחות המסמלות עבורנו את השלווה והנעימות הביתית.לבחורה רזה, לא מספיק להיות כזו כדי להפוך לדוגמנית ואילו כל בחורה מלאה יכולה לדגמן בקלות, במיוחד שהשוק מלא בבגדים מדהימים עבור בחורות מלאות. 

בעונה הקרובה בחורות מלאות יוכלו ליהנות מבגדים יפים ומעוצבים במיוחד. צריך לומר גם כמה מילים על הלבשה תחתונה: תחתונים בגזרה גבהה, בייבי-דול בעיטור העיגולים הטרנדיים ולבנים רומנטיים פרחוניים, הם הנשק הסודי של כל אישה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להטים קרובות בחורות מלאות מפחדות ללבוש בגדים צמודים שמא זה ישמין אותן. אומנם צריך לראות כל מקרה לגופו, אבל אין שום סיבה להטיל וטו כללי על לבוש צמוד למלאות.  בגדי ים ושמלות בגזרה ישרה תמיד יעמדו לרשותן. רק חשוב להימנע מבגדים עם הדפסים מקושקשים מדיי או הדפסי פרחים ענקיים. תתמקדו בצבע שחור קלאסי או בגווני פסטל עדינים. והכי חשוב לזכור, שאישה בעירום היא הכי יפה ומושכת ולא תמיד צריך להתחבא מאחורי הבגדים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל אחד יודע שצבע שחור מרזה, ואילו הצבע הלבן הוא מחוץ לחוק למלאות. לא תמיד זה נכון. בגד לבן מסוגנן בגזרה נכונה יכול להחמיא לכן מאוד במהלך קיץ חם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתר Fn1  לוקח על עצמו שבירת מיתוס נוסף, שלפיו אישה מלאה לא יכולה ללבוש בגדים בסגנון ספורטיבי שמא תיראה אבסורדית ומרושלת. גם כאן יש טעות חמורה. טייץ או ג`ינס סקיני יראה נפלא בשילוב עם חולצה גדולה וזורמת. בנוסף, אסור לוותר על ז`קטים ג`ינסים אופנתיים, מעילים קטנים עם שרוול באורך "שלושת רבעי" ואביזרים אחרים הכרחיים כמו צמידים, כובעים וכו`.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שימו לב לעבודתן הנפלאה של מעצבים דגולים כמו  RoyalSize, Lidia Soselia Plus CHALOU,Viburnum, Top Design, SEMPRE PIU ורבים אחרים. אל תחששו להתנסות ותמיד תישארו יפות ומלאות חן.

דירוג:
12345
קולות: 184
ספרו לחברים: