28/02/2012 03:570104

נמרים, זהב וקשת בענן

 

המאפיינים העקריים של המותג הנודע Roberto Cavalli  הינם פאר ועושר, לכן גם המחירים לא ממש נמוכים. אבל כל אלו נועדו להדגיש, כל עונה מחדש, שמותג טיפס למקום גבוה מאוד בעולם האופנה תוך הבנה ברורה אופנה וסגנון מהם.

גם קמפיין פרסום חדש של עונת אביב – קיץ המתקרבת, כאילו אסף לתוכו את כל הטרנדים הלוהטים של עולם האופנה. מעניין שקמפיין כמעט נטול תפאורה לחלוטין, כל הדגשים נעשו על הדוגמניות עצמן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צריך להיות בהחלט מוכשרים ובעלי הון כדי לצלם את נעמי קמפבל, דפנה גרונוולד, קארן אלסון וקריסטן מקמנמי על אותו סט בו זמנית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדוגמיות כמובן הפגינו את רמתן הגבוה, במיוחד שהן גם זכו לצלם מוכשר מאוד, הלא הוא סטיבן מייזל שצבר כבר לא מעט קמפיינים מצולים שהתפרסמו בעולם כולו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל בואו נעצור רגע ונבחן את הקולקציה הנפלאה יותר מקרוב. אפשר לראות שהיא בהחלט מפוארת וזהובות במלוא מובן המילה. ניתן להגיד שהטרנד ה"זהוב" כבש את ליבו של

Roberto Cavalliותפס את אחד המקומות הראשונים בקולקציה החדשה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

משחקי צבעים והדפסי פרחים גם מצאו את מקומם בקולקציה של Cavalli. חליפות סקיני צמודות ונטולות צניעות נראות סקסי להפליא. והרי זה אופנה וסגנון לפיRoberto Cavalliבהתגלמותם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האלגנטיות של חלק מהשמלות מפליאה ביותר ומשלבת פריטים חדשים לצד אלו המוכרים והמאפיינים את סגנונו של   Roberto Cavalli  .  רשת ותחרה ישמחו במיוחד את הנשים שעוקבות אחרי טרנדים אופנתיים לוהטים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בגדים עם צבעיים "נמריים" תופסים מקום מיוחד בקולקציה החדשה של 

Roberto Cavalli. שמלות, ז`קטים ואפילו בטנות מקושתות בפסי נמר. הם מרמזים על נחישות ואגרסיביות מסויימת. לאישה כזו אף אחד לא יוכל להגיד "לא".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל לא כל הפריטים של הקולקציה נוצצים מזהב או מאיימים בנשיכת נמר. תוכלו לפגוש כאן גם את הפריטים האלגנטיים והרציניים יותר שאת מרביתם עיצב  Roberto Cavalli   בסגנון רטרו אופנתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נעמי קמפבל כמובן כיכבה במרכזו של הקמפיין. נעמי נראית נפלא כתמיד ומוכנה להמשיך לכבוש את מסלולי הדוגמנות. עורה הכהה מהווה ניגוד מושלם לבגדים בגוונים בז` שחוזרים לאופנה בעונה הקרובה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעצם אתן יכולות לראות שלמרות ש-"לא כל מה שנוצץ זהב", במקרה של Roberto Cavalli הפתגם הישן מאבד את משמעותו.

 

 

 

 

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 104
ספרו לחברים: