19/01/2012 12:440141

נוצצות לנצח

 

ישנן נשים שפשוט יפות לנצח. בעבר הן היו דוגמניות על נחשבות, אך גם כיום הן שומרות על התואר הנוצץ. שיר-לי תורג`מן סקרה שלוש מהן בעבר ובהווה וגילתה שיופי ועסקים הולכים נהדר ביחד.

מאת: שיר-לי תורג`מן

28vx81x.jpgדוגמניות העבר הן חלק בלתי נפרד מהתרבות והיופי הישראלי. פעם מקצוע הדוגמנות נחשב לדבר הרבה יותר גדול ונוצץ מאשר היום ולכן יש כמה דוגמניות שהן פשוט בלתי נשכחות. הן הצטלמו בכל העולם, הופיעו על מגזינים נחשבים, התראיינו לתוכניות טלוויזיה ובקיצור כבשו את העולם. השאלה הגדולה היא האם התהילה שלהן חלפה לה או שמא גם היום הן יודעות לנצל את שמן ומחזירות עטרה ליושנה? בחרתי שלוש דוגמניות עבר שגם כיום הן די נוצצות:

מיכאלה ברקו: נולדה ב 31 במרץ 1970.

שירז טל.jpgאז- בגיל 13 התגלתה בפעם הראשונה ובגיל 15 כבר עברה לגור לבדה בפריז. היא הצטלמה לשערי מגזינים נחשבים מאוד כמו "ווג", "קוסמופוליטן", "גלאמור", "אל" ועוד רבים וטובים. השער על עיתון "ווג", אליו הצטלמה בשנת 1998, חולל מפנה בחזות העיתון כיוון שזו היתה הפעם הראשונה שדוגמנית מצטלמת עם ג`ינס. היא עשתה קמפיינים לחברות מובילות כמו "לוריאל", "רבלון", "ולנטינו", "רושא" ועוד. בתחילת שנות ה-90 נבחרה על ידי "לה פיגארו" לאחת מעשר דוגמניות העל בעולם. היא שיחקה בסרט "דרקולה" בתור אחת מנשותיו ואצלנו בטלנובלה "בובות"
מאז היא נשואה לאיש העסקים רון צוקרמן ולהם ארבעה ילדים. היא ומשפחתה גרים בצפון תל אביב. היא למדה תרפיה בדרמה ומידי פעם עדין מדגמנת

שירז טלנולדה ב 13 לאוקטובר 1974.

אז- החלה לדגמן בגיל 15 בפריז וכיכבה בקמפיינים בינלאומיים כמו "דולצ`ה וגבנה", "איב סאן לורן" ו"הלנה רובינשטיין". הצטלמה לשערי מגזינים מובילים כמו "ווג" ו"קוסמופוליטן" ודגמנה עבור "דיור", "ארמאני" ו"גוצ`י". בשנת 2003 שיחקה בסרט "פגישה עיוורת", בשנת 2005 היתה שופטת בתוכנית "הדוגמניות" ופתחה ספא "קסום" בתל אביב וכעבור שלוש שנים פרשה ממנו.

מאז- היתה נשואה לאיש העסקים עופר שלו ובשנת 2008 הם הודיעו על פרידה. השלימה תואר שני בתולדות עם ישראל באוניברסיטת בן גוריון. כיום פחות שומעים עליה אך גם בגיל 38 היא נראית יפיפייה מתמיד.

צילום דוד חסון.jpg

רונית יודקביץ`:נולדה ב 14 בנובמבר 1965.

אז- התגלתה כדוגמנית בגיל 14 על ידי כתבת "לאישה" ובגיל 18 זכתה בתואר "הפנים של השמונים" על ידי המגזין. עבדה כדוגמנית ביפן וארצות הברית ונחשבה לאחת הדוגמניות המצליחות. בגיל 26 עשתה תפנית מקצועית והחלה ללמוד אומנות ואף ערכה מספר תערוכות. בשנת 1998 עברה לגור עם בעלה השני ושני ילדיה בברזיל אך אחרי כמה שנים התגרשה ממנו, חזרה לארץ והחלה לעסוק במשחק.


מאז נשואה בפעם השלישית לאיש העסקים יאיר ברזילי ויש לה שלושה בנים. היא שיחקה בסרטים שונים כמו "אדמה משוגעת", "מתנה משמיים" והפכה בזכותם לשחקנית מוערכת. דגמנה בשנים האחרונות לחברות "קרייזי ליין", "סיו יו" ו"הפי ליידי". 

 

 צילום: דוד חסון

 

דירוג:
12345
קולות: 141
ספרו לחברים: