17/02/2012 17:370119

מפרסי ארגמן או איך לפתות את רב חובל גריי

 

אתן זוכרות את הסיפור המופלא "מפרשי ארגמן  "מאת אלכסנדר גרין? סיפור אהבה מרגש גורם לנשים במהלך שנים רבות  להגיע לחוף הים ולהביא משאלת ליבן.

אז אם את מצפה לרב חובל גריי משלך כדאי שתהיה  מוכנה לפגישה ותרכשי את בגד הים האופנתי ביותר של עונת הקיץ 2012. אז למה אסול הישראלית צריכה לשים לב במיוחד?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בגד ים עם כיווצים וטבעות למיניהם נראים מדהים במיוחד. רב החובל לא יוכל לעמוד בפניו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדאי גם להתייחס לבגדי ים ביקיני גם אם הם נראים פשוטים יותר. לפעמים פשטות הופכת לכוח, במיוחד אם תקשטו בגד ים כזה עם מטפחת מיוחדת. עכשיו נשאר רק לצאת לחוף הים ולחכות שמפרשי הארגמן יופיעו באופק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתן רוצות להיראות ספורטיביות במיוחד בגדי ים עם מכנסיים קצרים יתאימו לכן בול. הם אומנם נראים צנועים אבל מדגישים את אהבתכן לספורט ולאורח חיים אקטיבי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערת האתר Fn1  : למרות שאופנת 2012 מוקדשת כולה לבגדי ים עם הדפסים צבעוניים, גזרות מיוחדות ומטפחות מעניינות אל תוותרו על בגד ים שחור – אם אתן רוצות להסתיר מקומות לא רצויים בגוף הוא ישרת את המטרה בצורה מושלמת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עצה קטנה לנשים אופנתיות: אם אתן רוצות שבחיר ליבכן יבחין בכן מרחוק תבחרו בבגדי ים בצבעים זוהרים: ורודים, כחולים וירוקים, הם ימשכו את תשומת הלב של הגברים בסביבה ואז המפרשים האדומים או אולי המרצדס האדום יופיע באופק.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים: