24/01/2012 06:599125

מילה יובוביץ` מציגה את Marella אביב-קיץ 2012

 

בנות יקרות! קבלו במחיאות כפיים סוערות את קולקציית אביב-קיץ 2012 מבית Marella המוכר יותר כ-Мax Mara. הדוגמנית והשחקנית הידועה מילה יובוביץ מציגה מה צפוי לנו בקיץ הקרוב שמבטיח להיות לוהט ואופנתי מתמיד. צפו בתמונות מובחרות בנדיבות האתר Fn1.

למען ההתחלה הנה לכן סריקה היסטורית קצרה. כבר משנת  1976 נהנים המעריצים של המותג Marella-Max Mara מביגוד יפה, אופנתי ואיכותי. המותג עצמו, אגב, ניקרא על שמה של גיבורה יפהפייה מסיפוריו המרתקים של אדגר פו. לא פלא שהמותג  בעל השם המיוחד כבש את ליבם של הלקוחות המרוצים וכבר בשנת 1989 בזכות אהבתם ונאמנותם הסניף האיטלקי של המותג הפך להיות יחידה אוטונומית לחלוטין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עד היום , Max Mara  שלא נוהג להתקבע על תקן אופנה מסוים ודוגל בחיפוש אחר דרכי התפתחות חדשות,  הוא אחד המקורות הבין לאומיים לרעיונות אופנתיים שבאים ע"י ביטוי בביגוד ואביזרים.

השנה מילה יובוביץ` הפכה להיות האישה שמייצגת את הבגדים של המותג. מילה עצמה נראית נהדר בבגדים אותם היא מציגה והיא מודה שזהו סגנון אותו היא אוהבת בחיה האמתיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל בואו ונתרכז בקולקציה עצמה. לא תראו כאן את כל צבעי הקשת כי דווקא השילובים הקלאסיים של שחור-לבן ואדום-כחול הם גולת הכותרת של Marella.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טוניקות , שמלות וחולצות, מעילי גשם קלים שכל כך טוב להתעטף בהם בערבים הצוננים, גופיות ומעילים עשויים עור -זהו רק חלק מהמבחר העצום של בגדים נשיים ומיוחדים. מילה עצמה נראית בתמונות כמו בחייה-פשוטה ומעודנת ללא איפור כבד ופריטים מיותרים אך יחד עם זאת צעירה, רומנטית ותוססת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם הבגדים האופנתיים האלו אפשר לעשותהכל-לצאת לדייטים, להתאהב, להתנשק מתחת לגשם, לבצע עסקאות, ללכת ללימודים או לצאת לטיול עם הילד. וזה מה שטוב במותג Marella- אין אישה שהוא לא יתאים לה. 

דירוג:
12345
קולות: 125
ספרו לחברים:
דניאל24, ינואר, 2012

כתבה מדהימה!

אוהבת אופנה24, ינואר, 2012

באמת אופנתי ומדהים והכי חשוב לא שגרתי בישראל. אנסה את הלוק החדש!! קניון אני באה

מירי24, ינואר, 2012

איפה יש את החנות שלה? מילה מעצבת ושחקנית גדולה!

חן24, ינואר, 2012

היא אישה יפה עם יופי טבעי, והיא יודעת מה זה סטייל.

לימור24, ינואר, 2012

באמת דגמים יפים.. על גוף כמו שלה הכל יושב נהדר...

שלי25, ינואר, 2012

אהבתי את שילובי הצבעים בקולקצייה

מיטל25, ינואר, 2012

מקסים ומעורר השראה. היכן נמכר המותג ?

דנה25, ינואר, 2012

אני מכירה חנות שמוכרת את המותג באבן גבירול 70 באמת דברים מדהימים

אנשים ...27, ינואר, 2012

פשוט תכתבו בגולגל...כמה קשה ? U_U"