15/12/2011 12:23095

מחיר הסטייל

 

יותר מדי נשים מוכיחות כי כסף לא יכול לרכוש אף לא גרם אחד של שיק.

מאת: נעם מרציאנו

כסף לא קונה סטייל זה בטוח. דיי להביט בפרק אחד של "מעושרות" או לחילופין בכל אחד מהפרקים של כל אחת מהעונות של כל סדרות הריאלטי העוסקת בעשירים ובחייהם הזוהרים. נראה כי ככל שיש יותר כסף ככה יש פחות שיקול דעת ואבחנה בין טוב ורע. ורע אנחנו רואות הרבה. וזה לא רק הן, מיטב כוכבות הוליווד מפציעות על מסכי הטלוויזיה ודפי הכרומו בתלבושות ושילובים שלא צריכים להיעשות.

הדוגמא המובהקת מכל הן חבורת ה"מעושרות". אותן נשים סבורות כי לוגו ענק של בית האופנה על המכנס או על החולצה אותן הן לובשות פירושו סגנון משובח. טעות. למעשה מדובר בנובורישיות לשמה חסרת כל אלגנטיות. שלא תבינו אותי לא נכון, לניקול ראידמן יש את כל הנתונים להיראות שיק אך משהו בתהליך התפקשש. למה שלא תלבשי משהו שהולם את גילך? למה לצעוק בראש כל חוצות שהנעליים זה לואי ויטון? ענווה היא תכונה אופנתית מופלאה לטעמי. העשירה והלא מידי אופנתית הבאה היא טלי סיני ריקליס. הלה נראית כי בכל רגע נתון היא מוכנה לקפוץ למגרש הטניס, הכול תודות לשלל חולצות הפולו שבאמתחתה ומגוון הסוודרים שהיא טורחת לקשור סביב כתפיה.

אך לא רק ארצנו הקטנה רווית חטאים אופנתיים. בארצות הברית של אמריקה המצב בכי רע. למשל, היורשת הילטון. אם לרגע נוכל להתעלם מפלטת הצבעים הורודה שהשתלטה על ארונה, לא נוכל להישאר אדישות לאורך השמלות, שלא נאמר טוניקות, של הבחורה, עומק המחשוף, כמות הספריי המשזף ולציצי שחוזר ומחייך אלינו בלא מעט ערבים נוצצים. אני מסויגת מלהזכיר את חברתה לינדזי לוהן כי קוצר היריעה לא מאפשר לי לבחון את מידת הקטסטרופה.

בתור מישהי נטולת כל אמצעים כלכליים, מקומם ואף מכעיס אותי לראות אישה עמידה שלא מסוגלת לבחור עבור עצמה מערכת תלבושות אשר תתאים ותחמיא לה ובד בבד אופנתית ובעלת אמירה אישית. הרי מיטב התלבושות האלגנטיות והכול כך מחמיאות נתפרות במיוחד עבור קהל נשים זה. אז לא תשימי על עצמך בלייזר מחויט? לא תלבשי חצאית עפרון בגזרה גבוהה? לא תקני מעיל טרנץ` מעלף? כנראה שלא.

דירוג:
12345
קולות: 95
ספרו לחברים: