03/06/2012 00:51081

מה חדש בעולם של מותגי נעליים המובילים?

 

האופנה חודרת לכל תחומי החיים ומשפיעה מאוד על המראה של האדם המודרני. אם ננתח את מה שקורה בתחום של אופנת נעליים נוכל לגלות הרבה דברים חדשים ומעניינים.

נעליים מסוגננות ומודרניות שאנו רואים בתצוגות אופנה ובחנויות הן בעצם תוצאה של שילוב מוצלח בין טכנולוגיות מתקדמות, חומרים איכותיים והקפדה מירבית על היגיינה, אקולוגיה, נוחות וסגנון.

Description: shoes_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לשלב את כל אלו בזוג נעליים אחד אינה משימה פשוטה כלל. אבל המעצבים והמבצעים עומדים יפה במטלות הקשות ואת ההוכחה לכך ניתן לראות בכל תצוגות האופנה של המעצבים הידועים. כל המותג בעל שם עולמי מייצר את קו הנעליים הייחודי משלו.

Description: shoes_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד לפני תחילת העונה אביב – קיץ 2012 המעצבים המובילים בעולם האופנה הציגו לנו את הנעליים שהפכו למודל עבור ייצרני נעליים רבים. הנעליים האירופאיות של העונה הקרובה מתאפיינות בצבעים זוהרים ואביזרים בולטים.

Description: shoes_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מותגי האופנה המובלים כמו   Prada, Burberry Prorsum, Louis Vuitton  ורבים אחרים הפגינו על מסלולי התצוגה של פריס ומילאנו דגמי נעליים שעולים על כל דמיון. כך למשל נעליים של המותג  Burberry Prorsum  מקושטות עם אבני חן אמיתיות ומבריקות.

Description: gotika_12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האישה שנועלת את הנעליים האלו וודאי תוכל להרגיש כמו יצירת אומנות נדירה ומיוחדת. קולקציית נעליים מבית   Prada     מתאפיינת בתוספות ייחודיות ומעניינות, כמו למשל כנפיים דקות בצד האחורי של הנעל שגורמת להליכה להיראות כמו מעוף ציפור.

 

Description: shoes_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במהלך התצוגה קשה מאוד למשוך את עיניי הצופים אל הנעליים כוון שבדרך כלל הם מרוכזים בבגדים. מותג שוודי ידוע  Swedish Hasbeens  שהתפרסם בזכות נעליי טיולים מחומרים טבעיים לגברים ונשים השיק תצוגת אופנת נעליים מיוחדת במינה.

Description: shoes_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתור הדוגמנים כיכבו אקרובטים מקצועיים שהיו לבושים בבגדי טריקו צמודים שאינם משכו את העין והציגו את הנעלים מזוויות שונות ומשונות.

Description: shoes_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היצרנים המובילים קולטים מייד את כל מגמות האופנה החדשות המופעיות בשוק ומחדירים אותם לפס הייצור של החברה. כתוצא מכך היום כבר ניתן לרכוש בחנויות את דגמי נעליים המיוחדים שרק אתמול הוצגו על מסלולי תצוגת אופנה של המותגים המובילים.

הנעליים שמוצגות בחנויות גדולות עם תאורה טובה ותנאי מדידה נוחים יכולות להפוך לרכישה מצויינת בעונת אביב – קיץ 2012. אבל כוון שהאופנה אינה דורכת במקום המעצבים כבר עובדים על דגמי נעליים חדשים עבור הסתיו והחורף שיגיעו.

 

מפורסם בתאר  Fn1   הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 81
ספרו לחברים: