17/01/2012 13:25090

לעקוב אחר העקב

 

נעלי עקב ידועות כמכאיבות, כמסוכנות, וככאלה שמפילות אותנו מהרגליים. לכן אנחנו כל כך אוהבות אותן.

מאת: עמית פלד

אם הלכתם לקנות זוג נעלי עקב חדשות ומצאתן נעל שמצאה חן בעיניכן, הדבר הראשון הוא לבדוק שאין בה פגמים. כדאי שתעברו על הקו בין הסוליה לגפה, תבדקו שאין סימני דבק מיותרים, ואם יש בעיה כלשהי אל תקשיבו למוכרים שיגידו לכן שזה יורד או מתרחב. תמיד כדאי לבדוק שהנעל מודבקת כמו שצריך, ושהעקב חדש ולא משופשף יותר מדי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקנות נעלי עקב זה אמנם כיף גדול לכל אישה שכן נעל שנראית נהדר על כף הרגל ועושה אותה ארוכה וסקסית, אבל לא רק היופי הוא קריטריון לקניית נעליים, רצוי גם להתחשב בקריטריונים אחרים, אחרת תקנו נעליים מהממות תלכו איתן פעם אחת ומחמת הכאבים וחוסר הנוחות תזרקו את הנעליים בארון ולעולם לא תעיזו לנעול אותן שוב.

אם אתן רוצות לנעול נעלי עקב ולהרגיש נוח בהן כדאי שתתחשבו במספר דברים כאשר אתן יוצאות למסע קניות. כמו למשל פרט שולי וקטן שנקרא נוחות.

אם את מודדת נעליים ומהרגע הראשון הן לא ממש נוחות, אל תעיזי לקנות אותן בשום פנים ואופן. ברגע שאתן רוכשות נעליים לא נוחות אתן קודם כל פוגעות בגוף שלכן, בגב וברגליים, ולא צריך להרוס את הבריאות בשביל אופנה ויופי.

אם אתן ממש מתעקשות על הנעל הספציפית הזו , נסו למדוד אותה במידה אחרת. לפעמים חצי מידה או מידה ישנו לחלוטין את ההרגשה. תוודאו שהרגל שלכן יושבת על הנעל ואין מרווחים בין הקשת של הרגל לבין הנעל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפעמים כדי לפתור את הבעיה ואם אתן ממש רוצות את הנעל הזו ניתן לבקש ספידה או חצי ספידה. לפעמים הספידה ממלאת את המרווח והנעל יותר נוחה, אך זו לא ערובה לכך שיהיה לכן נוח.

דירוג:
12345
קולות: 90
ספרו לחברים: