05/11/2012 12:180103

למה נשים אוהבות חצאיות מיני?

 

ברוב המקרים חצאית היא בגד שיכול להדגיש בצורה הטובה ביותר את תווי הגוף הנשי ולגרום לגברים לסובב את הראשים. למרות שבשנים אחרונות נשים מעדיפות ללבוש מכנסיים נוחים, החצאית הייתה ותישאר פריט חשוב ביותר במלתחה הנשית.

חצאית קצרה עוזרת לנשים בעלות רגליים יפות להרגיש מושכות יותר, כוון שהיא גורמת לרגליים להיראות ארוכות עוד יותר ומושכת אליהן את מבטי הסובבים. יחד עם זה חצאיות מיני אינן מתאימות לכל אחת. בחורה רזונת תוכל בעזרת חצאית כזו להדגיש את יופי גופה ואילו בחורה מלאה תראה בחצאית קצרה מגוחכת לגמרי.

כדי לא להגיע למצבים כאלו כדאי לדעת באילו מקרים מותר ללבוש את החצאית הקצרה ובאילו מקרים עדיף להימנע מכך.

חצאיות מיני הופיעו לראשונה בקולקציות של מעצבים לפני למעלה מ – 50 שנה. לפני כן לא היו חצאיות קצרות יותר מגובה הברך וההחלטה לקצר אותן גררה גל של תגובות זועמות. אבל בין ההמון הזועם נימצא גם קומץ קטן של נשים שהתלהבו מהעניין. חצאיות ג`ינס הפכו להיות חצאיות פופולאריות ביותר כוון שניתן ללבוש אותן בכל עונות השנה. עבור הקיץ החם המעצבים יצרו חצאיות מבדים קלילים ואילו בחורף הם ממליצים לנו ללבוש חצאיות קצרות  מצמר או טריקו.

אבל כל חצאית מיני דורשת התאמה מוקפדת ביותר של נעליים. חצאיות ג`ינס יראו נהדר עם כפכפים, במיוחד עם הם מקושטים עם נצנצים, פייטים, אבנים או חרוזים. שילוב כזה ייראה לא פחות טוב מאשר חצאית עם נעלי עקב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ללא ספק חצאית מיני היא הנשק הסודי של כל אישה והיא מתאימה במיוחד לבחורות נועזות שאוהבות להיות במרכז העניינים. חצאית קצרה גורמת לרגליים להיראות ארוכות יותר, מעלה את הביטחון העצמי וגרומת לנשים אחרות לקנא בכן ולגברים לסובב אחריכן את הראש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעצבים ממליצים גם לשלב את חצאיות המיני עם נעלי פלטפורמה פתוחות ולהימנע מנעליים סגורות כוון שהן יוצרות תדמית כבדה יותר. חצאית מיני תראה מפוארת במיוחד בשילוב עם מגפיים. חשוב לזכור שצבע לא נכון של מגפיים יכול בן רגע להפוך אותך מבחורה חיננית לבחורה פזרנית, לכן כדאי לגשת לעניין בחירת הנעליים במלוא כובד הראש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כוון שאתן מכירות היטב את הגזרה שלכן תוכלו בקלות לרכוש חצאית מיני שתתאים לכן באופן אישי ותשדרג את המראה האופנתי שלכם.

דירוג:
12345
קולות: 103
ספרו לחברים: