02/02/2012 21:000106

לומדים את שפת הסימנים

 

שפת הסימנים היא  לא רק דרך תקשורת בין אנשים מסוימים אלא טרנד אופנתי לוהט. זאת בדיוק הסיבה שכל מעצבי אופנה הידועים כללו בקולקציות החדשות שלהם של שנת 2011-2012 דגמים עם הדפסים של  אותיות, מספרים, מילים ואפילו משפטים שלמים.

אז בואו נצא יחד למסע המופלא בין מספרים ואותיות בעולם האופנה. נתחיל מצבע צהוב זוהר שתמיד שימח את ליבם של מעצבי אופנה ולקוחותיהם האופטימיים. הפעם הם מצעים לנו אביזרים ובגדים עם הדפסים שחורים על רקע צהוב זוהר. מיותר להגיד שהשילוב נראה פשוט פנטסטי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נמשיך לצבע הלבן שגם הוא ממשיך להיות מבוקש ביותר בעונה הקרובה. זהו צבע קלאסי ומאופק אך יחד עם זאת נותן מרחב עצום לדמיונם של המעצבים. גם עשרה דפים לא יספיקו כדי לתאר את כל הדגמים הקיימים בשוק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם תיקי עור ובד עם הדפסי אותיות יהיו מאוד אופנתיים בעונה הקרובה. ניתן להשלים את המראה עם מחרוזת מסוגננת עשויה מחרוזי אותיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקוניות כידוע היא סמל לאצילות, לכן מעצבים מסוימים מעדיפים לכתוב מילים או ספרות בודדות בלבד במקום למלא את כל הבגד במשפטים בלתי קריאים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ואם כבר אנו מדברים על המעצבים אז הבא ונזכיר את הפעילים והחרוצים ביותר -אלו הם

Lоuis Vuitton, Miss Sixty   ו Westwood  red    שהתפרסם בזכות אהבתו הגדולה לאותיות למיניהן.

כמובן שההחלטה האם להוסיף למלתחה שלכן בגדים עם כתוביות ומספרים היא שלכן ורק שלכן, אך אין ספק שבכל מקרה זה יהיה טרנד הכי לוהט של העונה הקרובה.

 

מפורסם באתר Fn1   הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 106
ספרו לחברים: