28/05/2012 10:270134

כך תהפכי לאלה יוונית אמיתית!

 

אביב וקיץ הם תקופה נהדרת! תקופה של התאהבויות, נשפי סיום ואירועים חגיגיים. עבור כל אלו אנו צריכות לבחור את השמלות היפות ביותר, שידגישו את האינדיבידואליות שלנו...

במהלך החיפושים אחרי השמלה האולטימטיבית אנו יכולות לקחת דוגמא מתרבות של יוון העתיקה. שמלות בסגנון יווני יכולות להתאים לכל גזרה ולכל גוף – גם לרזות וגם למלאות. את השמלה בסגנון יווני ניתן ללבוש גם לנשף סיום וגם לאירועים גדולים כמו חתונה למשל. בנוסף שמלה כזו תמצא בקלות את מקומה גם במלתחה יום יומית שלכן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלת ערב ארוכה יכולה להיות עשויה משיפון, משי או סטן מבריק. שמלות עם בד עבה באזור החזה יהיו השנה בשיא האופנה וניתן לנסות לשחק גם אם חצאית תחתונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חלק עליון של שמלה יוונית יכול להיות מקושט מקדימה עם ריקמה, פייטים או תחרה ופתוח מאחורה עם תוספת של סרטים ושרוכים. שמלה כזו יכולה להיות עם שתי כתפיות נפרדות או משולבות או עם כתפייה אחת דקורטיבית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם טוגה ללא כתפיות כלל תהיה בהרבה פעמים מקושטת עם ריקמה. שמלה עם שובל ארוך תתאים לבחורות שמאמינות באהבה נצחית ועושות הכל כדי לזכות בה.

שמלה יוונית רומנטית עם חלק עליון עשוי תחרה יכולה להיות מקושטת עם פפיון או אבזם עם פייטים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלה יוונית עם מותניים נמוכים תיראה נהדר בשילוב עם ריקמה בעבודת יד. בדגמים עם גב חשוף ניתן להדגיש את החזה ע"י ריפודים בתוך החזייה – זה יעניק לכן מראה אצילי. גם שמלה חגיגית בסגנון יווני מבד זורם עם חזה מודגש תיראה נפלא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלה יוונית ארוכה  בגוונים קרים היא פתרון נהדר לכל הבחורות המלאות. החצאית הארוכה גורמת לאשליה של גוף גבוה יותר ומסתירה מתחתיה את הירכיים המלאות ואילו מחשוף ידגיש את יופיו של החזה השופע. הגזרה החופשית תסתיר את המקומות הבעייתיים ותגרום לבחורה להרגיש יותר טוב עם עצמה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן להפוך את השמלה למיוחדת במינה בעזרת סיכת נוי או סרט קישוט על המותניים. אפשר גם לקשט את השמלה עם פייטים, נצנצים, חרוזים ופרחי סטן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלות בסגנון היווני משתלבות נהדר עם מטפחות ושרוולונים למיניהם שעשויים מבד זהה בגוונים התואמים את גוון השמלה. חגורה קלועה ורחבה בסגנון אתני תהווה תוספת נהדרת לשמלה זו.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 134
ספרו לחברים: