28/02/2012 23:59094

ילדי אופנה

 

כבר מעכשיו הורים רוצים לדעת מה תהיה אופנת בגדי ילדים באביב – קיץ 2012. הקטנטנים דורשים לקנות להם בגד חדש, ואנו ממש רוצים שהבגדים יהיו לא רק נוחים אלא גם אופנתיים ומסוגננים.

כולנו יודעים שבגדי ילדים הם בעצם השתקפותם של בגדי מבוגרים עם אותן מגמות אופנתיות רק בלי הגבלות ומסגרות ברורות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעונה הקרובה הטרנד החדש של הספורט הימי יהיה פופולרי ביותר בדיוק כמו בקולקציות המבוגרים. תזכרו גם בסגנון הספארי ובבגדים בעיצובו של מייקל קורס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם בבגדי ילדים אפשר לראות את השאיפה לאורח חיים אקטיבי. אפשר לפגוש הדפסי חיות רבים שבעזרתם המעצבים רצו לשדר אהבה להרפתקאות וגילוים חדשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הילדים התלהבו במיוחד מריבוי של פריטים קטנים ושכבות וגזרות חופשיות. בגדים בהשראה ימית מתקבלים בשמחה ואת זה אפשר לראות בבירור בקולקציית ילדים מבית   Lacoste  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טי שרטים עם הדפסים מיוחדים, מכנסיים באורך ¾,  חולצות פולו - כל אלו הם חלק מסגנון החדש של קטנטנים אופנתיים. את הביטוי לסגנון הימי שכבר הזכרנו אפשר לראות בקולקציות של מותגים מובילים כמו  Miss Blumarine, Miss Grant   ו -  Guess  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בגדים מדהימים מרובי השכבות אפשר למצוא אצל מותגים  Imps & Elfs  ו – Woolrich  וחצאיות מנופחות כמו אלו של אריקה דשר פופולריות במיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אי אפשר להתעלם מבגדי הג`ינס שהפכו לאופנתיים ביותר, במיוחד כאשר מדובר בבגדי ילדים. ג`ינסים משופשפים אקטואליים היום יותר מתמיד כמו למשל אלו של המותג

  Replay & Sons  האהוב כ"כ על הילדים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המותג  Blauer Junior  יצר בגדי ספארי מדהימים עם ריבוי של כיסים ומכנסיים קצרים בצבעי הסוואה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חולצות טי מבית   Paul Smith Junior`s   עם הדפסים של גיטרות וכוכבי רוק יתאימו במיוחד לשובבים הקטנים, ובנות יהיו מרוצות מריבוי של סגנונות וצבעים עליזים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגנון "פריסאי" בבגדי ילדות זהו עוד טרנד אופנתי של בגדי ילדים. שימו לב לשמלות עם תחרה וחצאיות פעמון צבעוניות מבית  Anne Valerie Hash  בזמן שתרצו לחדש את המלתחה של הנסיכה הקטנה שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם טוניקות עם ציציות ייראו נפלא על הבנות הקטנטנות בשילוב עם קרדיגנים בגימור שיפון. את כל אלו ניתן למצוא בקולקציה של המותג  Lamantine Paris  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נציין גם את הבגדים הפרחוניים המקסימים מבית  Miss Blumarine   שאת הפרחים תוכלו לראות על כל בגד החל משמלות וחולצות וכלה בגרביים ובנדנות.

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 94
ספרו לחברים: