22/03/2012 10:53176

ילדים אוהבים preppy

 

במאה ה-21 אופנת ילדים צועדת קדימה בצעדי ענק יחד עם אופנת המבוגרים. גם באופנת הילדים ישנן מגמות משתנות, מותגים וטרנדים אופנתיים. היום אנו נדבר על גרביונים לילדים.

לילדים, בדיוק כמו למבוגרים ישנן העדפות אופנה משלהם ולהורים אוהבים אין מנוס אלא להתחשב בכך. באביב הקרוב כדאי לשים לב לגרביונים לילדים בעלי דוגמה מעניינת שחייבים להיות צבעוניים אך לא עבים מדיי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגנון  preppy  אמור להיות מאוד אקטואלי בעונה אביב - קיץ הקרובה. אם אתם לא יודעים במה מדובר, תזכרו בתלמידות בית ספר מסרטים אמריקאים עם שיערן החלק, חולצותיהן מגוהצות, חצאיותיהן עם קפלים וסריגיהם עם דוגמת מעוינים. כאלו הם גרביונים לילדים של העונה הקרובה: מעניינים, צבעוניים ועם דוגמאות רבות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסגנון  preppy  נוצר בארה"ב באמצע המאה הקודמת: באותה תקופה החולצות המוקפדות, החצאיות עם קפלים, סריגים עם מעויינים ופריטים אחרים שמרכיבים את מלתחת תלמידות בית הספר הפכו להיות אופנתיים בין אוכלוסייה מבוגרת. כידוע, גם אם ילדתכם טרם התחילה ללמוד בבית ספר היא לא יכולה להסתדר בלי גרביונים. לכן הורים דאגניים בוחרים את  הגרביונים לילדיהם לפי צו האופנה האחרון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במהלך 60 שנים אחרונות,המעצבים חוזרים שוב ושוב לסגנון ה – preppy  ומשלבים פריטים אלו בקולקציות החדשות. הדבר נכון גם לגבי בגדי ילדים.  גרביונים צבעוניים לילדות הינם אביזר חובה של סגנון זה. תוכלו לראות כמה מהם בקולקציה   Class  החדשה מבית   Conte-Kids  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל הדגמים של קולקציה זו הינם בעלי דוגמאות מעניינות: עיגולים, מעויינים, זיגזגים ורבים אחרים. הדוגמאות ניראות כאילו שורטטו בעיפרון דק, דבר היוצר סגנון בנות אלגנטי ולא בולט.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם הצבעים של הקולקציה נבחרו בהתאם לטרנדים אופנתיים של העונה. אלו צבעים זוהרים ויפים וגם צבעי פסטל בהירים ועדינים. הגרביונים בצבעים זוהרים ישתלבו נפלא עם בגדים בצבעים דומים או להפך, ירעננו את תלבושת בית הפר הרצינית.

הערת האתר  Fn1  :כמו שכבר הזכרנו, גם אם ילדתכם עוד לא לומדת בבית הספר, אין ספק שהיא תתלהב מסגנון ה – preppy  , הרי כל הילדים אוהבים פריטים זוהרים ויפים. לכן אם תבחרו בגרביונים לילדות בסגנון   preppy  אין ספק שתצליחו לרצות את ילדתכם האהובה.

 

מפורסם באתר  Fn1    הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 76
ספרו לחברים:
dezl23, March, 2012

haay