27/03/2012 10:350123

חצאית צבעונית – מגמת אופנה קיצית

 

אם נשים בישראל היו צריכות לבחור כרזה שתאפיין את הקיץ הקרוב הן וודאי היו כותבות "חצאית צבעונית – מגמת אופנה קיצית!" למה? כוון שחצאיות צבעוניות זוהרות הן מגמת אופנה והטרנד הלוהט ביותר של אביב – קיץ 2012.

אז למה בעצם צריך לשים לב בזמן בחירת חצאית? התשובה היא פשוטה: צבע, גזרה ואורך. בכתבות האתר  Fn1  המלצנו כבר יותר מפעם אחת על הצבעים , הגזרות והאורכים אופנתיים ביותר. היום אנו נתמקד עוד יותר בפרטים מסוימים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הכי חשוב לזכור שאופנה של הקיץ הקרוב מתאפיינת בצבעוניות עליזה בבגדים בכלל ובחצאיות בפרט.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אפשר למצוא בקלות הוכחות לטענה זו תוך הצצה בקולקציות של מותגים מובילים.

Alice + Olivia Resort 2012 מציעות לשלב גזרות קלאסיות עם צבעים זוהרים במיוחד. המותג  Prada  משחק עם בדים עדינים ורכים בצבעים עשירים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Spoke by Zac Posen  מציע להתמקד בהדפסים צבעוניים שהופכים כל בגד לתלבושת נשית עדינה ואילו  A Dsquared2  ממליץ לשלב בחצאית מספר צבעים בבת אחת. זה נראה פשוט מדהים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם מעצבים אחרים כמו  Diane von Furstenberg  ו -   Christian Dior  ממליצים על שילובי צבעים. לפעמים תלבושת כזו יכולה להיראות משונה אך בחירה נכונה של אביזרים תעזור לך להפוך לכוכבת של מסיבות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעניין, אך השנה נוכל לראות תחרות בין איפוק לבין חשיפה. חצאיות רשמיות תופסות מקום ליד חולצות חצי שקופות. תוכלו להרכיב גם סטים חשופים עוד יותר וגם סטים מאופקים שיציגו אתכן מנקודת מבט עסקית בלבד.  רק דבר אחד ברור, בכל מקרה חייבת להיות משולבת בסט חצאית צבעונית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערת האתר  Fn1: הקטע הכי טוב במגמת אופנה זו הוא בכך שחצאיות צבעוניות תמיד נשארות טרנדיות ואפשר רק לשלב אותן עם פריטים אופנתיים אחרים. לכן אם את בן אדם פרקטי, חצאית צבעונית חייבת לתפוס מקום של כבוד בארון הבגדים שלך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

 

דירוג:
12345
קולות: 123
ספרו לחברים: