29/01/2012 18:18179

חזרתה של סיכת הנוי

 

סיכת נוי היא לא סתם עוד אביזר. בימים רחוקים כאשר סבתנו היו צעירות, היה שמור לסיכת נוי מקום של כבוד במלתחה ונשים היו מעבירות אותן מדור לדור. גם היום הן עוזרות לנו ליצור תדמיות מעניינות ומסוגננות ולשים את הדגשים במקומות הנכונים.

היו בהיסטוריה של אופנה גם תקופות בהן סיכותנוי נשכחו בבוידם המאובק ולא ראו את אור היום. אבל עכשיו הן חוזרות ובגדול. את ההוכחה לחזרתן של סיכות הנוי ניתן לראות כמעט בכל תצוגת אופנה כאשר כל בגד שמוצגע"י דוגמניות יפהפיות מקושט עם סיכת הנוי. יותר מזה, הרבה פעמים סיכת נוי היא מלכת הקומפוזיציה, שעלייה מתאימים את הבגד ואת שאר התכשיטים ולא להפך.  אין ספק שהדבר הוגן, נוכח מחירן הגבוה של סיכות הנוי מהקולקציות היוקרתיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יש אין ספור דרכים בהן אפשר לשלב את סיכת הנוי במלתחה הנשית-אפשר לשים אותה על החולצה או על הצווארון, לחבר אותה לחגורה או לתסרוקתואפילו לחברה לצמיד על היד או לתיק. בעצם שום דבר לא מגביל את הפנטזיה ולכן סיכת נוי היא אחת האביזרים האהובים של נשות האופנה. העיקר לזכור שמטרה של סיכת הנוי היא למשוך תשומת לב לכן חשוב להקפיד לחבר אותה לאזורים אותם תרצו להדגיש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יצירת סיכת הנוי היא אומנות לשמה. כיום ניתן לפגוש מספר רב של צורות ודגמים החל מצורות אבסטרקטיות וכלה בדביקות בצורות טביעות. סיכות נוי עגולות קלאסיות וסיכות שנלקחו כאילו מעולם בדיוני-לכולן יש זכות קיום ואתן תוכלו לראות אותן בכל תצוגות האופנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לסיכום אפשר לומר שתכשיטים ואביזרים הם חלק בלתי נפרד מיצירת התדמית ולכן חשוב לא לזלזל בחשיבותם. ולא, אתן ממש לא חייבות לבזבז סכומי עתק על סיכת  נוי עשויה זהב ויהלומים, גם המותגים העממיים מציעים לנו מגוון רחב מאוד של האביזרים יפים ומיוחדים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנחנו באופן אישי מצעים לכן להסב את תשומת ליבכן למותגים כמו Fantasy Jewelry Box, Prada Versace, Oscar de la Renta.

 

דירוג:
12345
קולות: 79
ספרו לחברים:
יעל30, ינואר, 2012

יש בזה שיק... אני תמיד הולכת עם סיכות נוי.