21/03/2012 10:25086

חזרתה הגדולה של חצאית הוולן

 

אופנה הינה מכלול של מגוון פריטים שמשתלבים ביחד ויוצרים תדמית בלתי נשכחת. כל שנה מתחדש עולם האופנה ומציע לנו פריטים חדשים ומעניינים. אבל כידוע כל החידושים הם בעצם הדברים הישנים שחוזרים אלינו אחרי שנים של חוסר שימוש. והפעם אנו נדבר על חזרתה הגדולה של חצאית וולן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חצאית וולן היא חצאית מיניאטורית שמסוגלת להפוך כל בגד לנשי ואלגנטי. היא הגיעה למסלולי תצוגות האופנה מהמאה השמונה עשרה הרחוקה, הייתה להיט מסחרר בתקופתו של דיור ועכשיו היא חוזרת שוב ובגדול!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מקורה של חצאית הוולן היא בחצאית צרפתית הנקראת "basque"  - זוהי חצאית רחבה שנתפרת לסריג, שמלה או חצאית בקו המותניים. היום ניתן לפגוש אפילו מכנסיים אופנתיים בשילוב עם וולן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפריט הזה עורר השראה אצל מותגים בעלי שם כמו  YSL, Armani, Loewe

Nina Ricci  ורבים אחרים וגרם להם ליצור פריטים בלתי נשכחים בשילוב עם וולן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם מותגים כמו  Vera Wang, Badgley Mischka  ו -  Franchesco Sconamiglio  לא נשארו מאחור. הם מציעים לנו מגוון רחב של חצאיות וולן: חד גוניות, צבעוניות ובאורכים שונים. אבל דבר אחד נשאר קבוע – הוולן מדגיש באופן מושלם את הירכיים וגורם לחצאיות, מכנסיים וז`קטים להיראות נשיים יותר. וולנים מעניקים נפח במקומות הנכונים בגוף ובכך מדגישים את המותניים הדקות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במהלך שנים רבות חצאיות וולן לא זכו לקבלת פנים יפה בעולם האופנה. אבל אחרי שבשנת 1974 המותג Dior    השיק ז`קט בשילוב עם וולן, שפך במהרה ללהיט מספר אחד של אותה תקופה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במשך שנים לאחר מכן הפריט הזה הופיע בקולקציות בקביעות מעוררת קנאה. בהחלט ניתן לחשוב שקיים קשר בין הלהיט המדובר לבין ז`קט מבית  Diorאיתו הייתה מופיעה מרלן דיטריך בתצוגות אופנה בשדרת מונטן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איב סן לורן גם שם עין על וולנים בשנות ה – 70 של המאה הקודמת. בהיותו חובב אופנה מושבע הוא ידע לשלב אותם באופן מושלם בז`קטים בסגנון ספארי ובכך להפוך אותם לתלבושת נשית ואלגנטית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בשנות ה – 80, כאשר טיירי מיוגלר קראה לכל הנשים ללבוש ביגוד אפנתי עם פריטים בולטים, חצאיות וולן שוב חזרו למסלולי תצוגות האופנה. למרות שמיוגלר הינו מלך הפרובוקציה, חצאית וולן אינה פריט פרובוקטיבי כלל וכלל. הוא היה האחרון שחשב על חצאית וולן. מאז עברו יותר מ – 20 שנה...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היום כעבור תקופה ארוכה יחסית, וולנים שוב חוזרים לאופנה. החצאיות האלו נהיו אקטואליות יותר מתמיד עקב מגמה כללית של חזרת הנשיות, רצונן של נשים להרגיש חלשות, במובן הטוב של המילה ויכולתן לראות את הנשיות והחושניות שלהן עצמן.

עכשיו אתן יכולות להתרשם מקולקציות של בגדים בשילוב וולנים מבית ורה וונג

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 86
ספרו לחברים: