08/07/2012 09:53085

זהירות, נשים אופנתיות על הכביש!

 

אף גבר אפילו לא יעלה על דעתו לבחור מכונית שתתאים לצבע של חליפתו, בזמן שעבור אישה זו אפשרות לגיטימית לגמרי. כבר כתבנו בעבר על איך ניתן לשלב סגנון אופנתי ונהיגה והיום נדבר על התאמה בין בגדים למכונית.

Description: Depositphotos_6067703_XS

 

קבריולט זוהר

אם יש בבעלותך קבריולט או מכונית יקרה ובולטת אחרת תלכי גם את על תדמית זוהרת ותשכחי מבגדי טריקו וצבעים דהויים. הבחירות שלך צריכות להתמקד בבגדי מעצבים אקסקלוסיביים, תחרה, קטיפה ותכשיטים ואביזרים יקרים. גם אם את קונה ג`ינס הוא צריך להיות ממותג ויקר.

Description: Depositphotos_1356864_XS

ספורט אלגנט

מכונית ספורטיבית נותנת לך קצת יותר אופציות: את יכולה לבחור גם טרנינג אופנתי וגם ז`קט ספורטיבי. אבל בכל זאת תזכרי שיש לבחור בגדים מסוגננים מבדים איכותיים ולא להתפשר על דגמים עממיים. תוכלי להוסיף לסגנונך גם מעט נועזות – זה אף פעם לא מזיק.

Description: Depositphotos_6640093_XS

אשת עסקים

אם את חובבת מכוניות "גבריות" אז סגנון עסקי יתאים לך באופן מושלם: חליפות רציניות, שמלות אלגנטיות, צבעים מאופקים ומינימום של תכשיטים. בכל אופן תוכלי "לדלל" את האפרוריות עם אביזרים מיוחדים וזוהרים.

Description: Depositphotos_8637595_XS

ברבי

אם את מעדיפה מכוניות נשים מיניאטוריות עלייך ללכת על סגנון הבייבי דול: שמלות קטנות, חצאיות אווריריות, צבעים זוהרים ועדינים וריבוי של תכשיטים. רצוי שצבע של מכונית יתאים לצבע עיקרי של המלתחה שלך: הוא יכול להיות דומה לו או להפך להדגיש את הניגוד אבל בכל מקרה חייב להיות ביניהם קשר כלשהו.

Description: Depositphotos_3446490_XS

רטרו מהודר

מכונית בסגנון רטרו מחייבת תדמית דומה: ריבוי של פריטי ווינטז`, בגדים בסגנון רטרו ואביזרים נוספים שידגישו את הסגנון של הימים ההם.

Description: Depositphotos_10204428_XS

Description: Depositphotos_6228481_XS

צרפתיה שרמנטית

מכונית צרפתית מחייבת גם אלגנטיות צרפתית: נעליים מהודרות, גזרות זורמות, בדים חלקים – כל אלו יעניקו לך תדמית של פריסאית אמיתית. גם סגנון יוניסקס יתאים במקרה כזה, הרי ידוע שזה הסגנון המועדף על הצרפתיות המודרניות.

Description: Depositphotos_7064266_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נוחות עירונית

אם יש לך מכונית עירונית ופרקטית לכי על סגנון פשוט יותר: בגדי טריקו, ג`ינס, נעליי בובה ומוקסינים – תוכלי להרשות לעצמך את הכל. בעצם יש לך כאן מטרה הפוכה: לא להיראות זוהרת מדיי על רקע של מכונית פשוטה, אבל זה ממש לא אומר שעליך להפוך ל"עכבר אפור".

Description: Depositphotos_7138192_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בכל אופן כשאת קונה מכונית שימי לב לא רק על המפרט הטכני שלה אלא גם על המראה החיצוני. הרי כך נוהגות נשים אמיתיות!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 85
ספרו לחברים: