24/03/2012 20:55065

הפרויקט האופנתי – “Moda Me”

 

מרבית תשומת לב ודיאלוגים אופנתיים שמתקיימים בישראל, ממוקדים לנו במרכז הארץ.  לעומתו, אזור הצפון נחשב לפחות מוכר, אך לא פחות קריאטיבי. מדי יום, יוצאים אל עולם האופנה טלנטים חדשים מכל הארץ. על מנת לגלות את הצפוניים שביניהם, פותח פורטלFN1  מחקר בשטח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחודש האחרון התקיימו צילומים באזור חיפה לקטלוג של מעצבת שמלות מתחילה. הם יצאו לפועל בזכות המאפרת וסטייליסטית מקצועית, שהדבר הראשון שניתן להגיד עליה - בחורה שלא יודעת לוותר. מרינה גבה הינה אחת התלמידות הטובות ביותר של פליקס שטיין (אמן איפור בינלאומי שמוכר גם בארץ וגם בחו``ל), וכובשת פסגות בכל תחומי הביוטי. מרינה התחילה את דרכה בתור קוסמטיקאית ומשם החליטה להמשיך עם איפור מקצועי. מיד לאחר קבלת תעודת מאפרת, היא עשתה קורס בודי ארט והשדרוג האחרון שסגר לה את מעגל הביוטי, היה עיצוב שיער ותסרוקות. כך, באופן מהיר ואפקטיבי, רכשה מרינה את סרגל הכלים המלא והתחילה לסלול את דרכה האומנותית. היום , היא לקחה לידיה ניהול פרויקט אופנתי, נכנסה לשיתוף פעולה עם מעצבת שמלות וסלון יופי מפואר בקרית ים, ובצעה צילומים ששילבו בתוכם גם איכות וגם אופנתיות.

מרינה גבה מאוד התרשמה מעבודותיה של ילנה מגזינר – מעצבת מעט מוכרת בשוק הישראלי, אומנם עוסקת בעיצוב שמלות הרבה מאוד זמן. לפי מילותיה של מרינה "לפעמים צריך לרדת אל עמקי הים על מנת לגלות את הפנינה".  חלומה של ילנה היה לתפור ולעצב שמלות, אומנם החיים הביאו אותה לתחום שונה לגמרה – ספרות והוראה. לפני כמה שנים היא השתכנעה להגשים את חלום הנעורים וסיימה לימודי עיצוב במרכז האקדמי בחיפה. בתחילה, התמחתה ילנה בתפירת מחוכים, אחר כך עברה למעילים, ז`קטים ובגדי ים. לבסוף, היא רכזה את שיא היצירה בשמלות כלה וערב וייצרה את המותג"Moda Me". "שמלת כלה זה אלמנט כל כך משמעותי בחיי כל אישה, שצריך להשקיע בו את שיא האנרגיה והפנטזיה. למרות שנדמה כי הרבה תופרות מבצעות פחות או יותר את אותה עבודה, זה ממש לא נכון. כל סגנון של שמלת כלה דורש קריאטיביות והרחבת אופקים, שתשתלב טוב עם הגבול הקלאסי." אגב, חלומה של ילנה הוא ליצור קולקציה אופנתית, בהשראת אלמנטים מהטבע: זרדים, ניצנים, עור וכו`.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בזכות שמלותיה המושקעות של ילנה, עבודתה הפדנטית של מרינה עם ארבעה דוגמניות על הסט והפנטזיה של הצלם המקצועי יואב ריינשטיין, הפרויקט התבצעה בהצלחה רבה והעניק השראה לשאר הטלנטים – ליזום להגשים את אומנותם במציאות. "ברצוני להודות לבעלת הסלון, דריה סוקולסקיי על שיתוף הפעולה. היא לא רק הסכימה לצילומים בסלון שלה, אלא גם בצעה עבודה נפלאה עם הציפורניים של הדוגמניות. דריה הינה אחת הנשים המדהימות, שאיתן עבדתי עד כה! אני מודה גם לצלם הווידאו, אלכסנדר שפייבסקיי. בעזרתו הצלחנו לעבד את הפרויקט כחוויה קולנועית. ולגבי הצלם יואב ריינשטיין - הוא השאיר אותי חסרת מילים כאשר הסכים להגיע מהמרכז במיוחד בשביל הפרויקט. ראיתי את העבודות שלו באתרי אינטרנט, ומאוד רציתי לעבוד אתו. אני מאוד מתרגשת מהעבודה שעשינו. הכל בזכות הצוות הטוב, שהשקיע את מרבית האנרגיה ביצירה."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברצוננו לאחל הצלחה רבה למרינה גבה, ילנה מגזינר ושאר האומנים בהמשך הדרך. עכשיו, ניתן מבט על התמונות והווידאו קליפ ונגלוש ישר אל תוך "סיפור האהבה" של הכלות הצעירות.

 

 

 

מאת: אווה קורילנקו.

״הבלוג של אווה״

דירוג:
12345
קולות: 65
ספרו לחברים: