25/11/2012 10:35095

המעצבים של ZABAN משתפים: ארבעה סגנונות אופנתיים בזכות תכשיטים

 

המותג המשפחתי של מעצבי התכשיטים ZABAN נותן טיפים ליצירת ארבעה סגנונות שונים ואופנתיים בעזרת התכשיטים.

אלגנטיות תמיד באופנה

תכשיטים לא פזרניים עוזרים לנו להבליט את התדמית האלגנטית והרצינית ומדגישים את החליפה הקלאסית. אבל גם תדמית זו יכולה להשתלב עם תכשיטים אחרים כמו עגילים מסיביים או שרשרת עדינה. אפשר גם ללכת על שילוב הפוך – שרשרת גדולה ועגילים עדינים. התכשיט המומלץ ביותר לנשות עסקים הוא כמובן יהלום.

ukrashaty_6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגנון רומנטי

אם בחרתן בסגנון לבוש רומנטי כדאי ללכת על תכשיטים מהודרים ולוותר לגמרי על דגמים מסיביים. עדיף לבחור שרשרת דקה עם תליון בצורת פרח, פרפר או לב. גם צמיד וטבעות אמורים להיות דקים ועדינים. רצוי מאוד שהטבעת תהיה מהודרת עם אבן קטנה.

פזרנות – פריטים אופנתיים

אם אתן עוקבות בקפידה אחרי כל החידושים האופנתיים ולא יכולות לחיות ללא תדמית אופנתית מיוחדת אז התכשיטים עם צורות גיאומטריות מוזרות יתאימו לכן יותר מכל. הסגנון הזה הוא המועדף בדרך כלל על נשים בטוחות בעצמן שרוצות להתבלט מבין ההמון. הכי חשוב במקרה כזה  - לא להגזים כי קל מאוד להתדרדר עד לוולגריות דוחה. כשאתן בוחרות בסגנון פזרני, זכרו שאפילו תכשיט מיוחד אחד יכול ליצור את הרושם הרצוי.

ukrashaty_5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגנון ססגוני ובולט

תכשיטים עם אבנים צבעוניות מתאימים בדרך כלל לבגדים חד גוניים. כך למשל שרשרת זהב עם אבנים אדומות תתאים באופן מושלם לשמלה שחורה בשילוב עם נעליים אדומות. שילוב צבעים כזה יעזור לכן ליצור תדמית הרמונית ומרשימה.

ukrashaty_3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תקפידו על "כלל ה - 13"

המומחים של מותג התכשיטים ZABAN  ממליצים להקפיד על העיקרון הטעם הטוב  - "כלל ה-13". הכלל הזה גורס שאסור לענוד בבת אחת יותר מ – 13 תכשיטים. אז לפני שאתן יוצאות מהבית תעשו חשבון פשוט ותספרו כמה תכשיטים ענדתן. צריך לקחת בחשבון שגם כפתורים מוזהבים למשל, אבזמים של חגורות ושל נעליים גם נחשבים לתכשיט לכל דבר. אם גיליתן ששמתן יותר מ – 13 תכשיטים פשוט הורידו חלק מהם.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 95
ספרו לחברים: