15/05/2012 10:13079

המדריך המלא לבחירת בגד ים פרק 2

 

היום אנו נמשיך לדבר על הבחירה הנכונה של בגד הים. מהם הדגמים האופנתיים? מהו הצבע הנכון ביותר של בגד ים בקיץ 2012? מהם הבדים הטובים ביותר לרחצה?

בגד ים לייקרה או בגד ים סרוג? בימינו בגדים הוא לא רק אביזר אופנתי אלא פריט חובה בכל מלתחה שאמור להיות נוח ולהקנות הרגשת ביטחון. לכן חשוב מאוד לשים לב לבד ממנו עשוי בגד הים.

kupalnik_2_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר אתן בוחרות את הצבע ובד קחו בחשבון את עצת המעצבים. היתרון של בגד ים עשוי לייקרה הוא בכך שזהו בד צמוד שמתייבש במהירות. הוא מאוד נוח לשימוש, אינו נמתח ואינו מתקמט. אבל יחד עם זה חשוב לשים לב לצבע אותו תבחרו.

kupalnik_2_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לזכור שגוון בהיר יכול להפוך לשקוף אחרי הטבילה במים וזה לא יהיה נעים במיוחד. תבדקו את הבד באור יום ושימו לב לאיכות, רק אז תוכלו להביןהאם הבד יהיה שקוף.

kupalnik_2_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את הצבע יש לבדוק בקפידה, במיוחד בקצוות, כדי לוודא שהוא לא ידהה אחרי כמה ימים. לייקרה הוא בד עמיד מאוד לכלור, דבר שיעניק לכן ביטחון בזמן בילוי בים או בבריכה.

 

kupalnik_2_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בגדי ים סרוגים נראים נשיים מאוד ואילו מטפחת בצבע בגד ים תשדרג את ההופעה. היא לא רק תגן עליכן מפני קרני השמש אלא גם תשמש כתחליף לחצאית בזמן ביקור בבית קפה. וכמובן אל תשכחו למרוח קרם הגנה ולשים משקפי שמש אופנתיות. שתהיה לכן חופשה מהנה!

 

מפורסם באתר  Fn1 הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 79
ספרו לחברים: