18/01/2012 11:250104

דפוס חולצות

 

הדפס מקורי על החולצה יכול להעיד על הומור של האדם שלובש אותה, על דעותיו הפוליטיות, על אמונותיו הדתיות או חוסר אמונותיו וגם ביקורת על החברה. הדפסה על חולצות בכתבה הבאה.

מאת: ירון שחר

חולצות מודפסות הפכו עם השנים למלתחה הקבועה של בני נוער, צעירים בשנות ה20 ו 30 לחייהם, חיילים וגם אנשים מבוגרים שרוצים להישאר מעודכנים ו"מגניבים". חברות רבות המייצרות הדפסה על חולצות, מציגות דגמים מצחיקים ושנונים, עם עקיצות שונות, הומור שחור  והרבה אמירות שנויות במחלוקת. ניתן להגיד כי זהו סוד הקסם של הפריטים הללו-. הדפסים אלה שהפכו לאופנת רחוב כבשו עם הזמן גם את הטלוויזיה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כיום הגימיק מתוחזק בעיקר ע"י חברות שמבינות מה מצחיק את הקהל הישראלי ומה גורם לו להתרגש ולהתלהב. דוגמה להבנה שכזו היא שימוש במשפטים מתוך סרטי בורקס, שהפכו למטבע לשון בתרבות הישראלית ומבדרים אנשים רבים. דוגמה נוספת, היא שימת הדגש על ההבדלים בין המינים, כמו הסטריאוטיפ על כך שנשים אינן יודעות לנהוג היטב כגברים. סטראוטיפים ודעות קדומות שכאלה מתנוססים בצורה הומוריסטית על פני חולצות רבות. עניין נוסף שלא פסח על תחום הדפסת החולצות הוא בדיחות עדתיות שונות, שמלוות את התרבות הישראלית מאז ומעולם.

 

 

 

 

 

חשוב לזכור כי בכל הנוגע לטי שירטים המודפסים, חשוב שתהיו שלמים לחלוטין עם הלבוש שבחרתם. כיתובים מסוימים יכולים להיתפס כפגיעה עבור אדם אחר, לכן חשוב שתהיו שלמים לחלוטין עם ההחלטה ללכת בגאון עם הכיתוב במשך כל היום. כמו כן, אם אתם עובדים בארגון שמרני, ייתכן כי עדיף לכם להימנע מלהגיע לעבודה עם חולצות שכאלה. אתם אמנם בטוחים כי ההצהרה שבחרתם היא לגמרי טרנדית ומגניבה, אך ייתכן כי המנהל שלכם יחשוב אחרת.

דירוג:
12345
קולות: 104
ספרו לחברים: