01/02/2012 16:451108

ג`ינס מדליק מבית G-Star אביב-קיץ 2012

 

רק לא מזמן דיברנו כאן על רעיונות מעניינים שמציע בית האופנה G-Star לגברים שביננו . כוון שימי הקיץ החמים הולכים וקרבים, נדבר היום כאן ב- Fn1 על קולקציית ג`ינס מדליקה שמיועדת לבחורות שלא יכולות לדמיין את הקיץ ללא בד הדנים האהוב.   

כל מלתחה צריכה לכלול יותר ממכנס ג`ינס אחד-זו עובדה שאי אפשר להתווכח עימה. מה שנשאר זה רק לבחור את הפריט הנכון והמתאים ביותר. מיליוני בחורות מכל העולם מעדיפות ג`ינסים של מותג  G-Star בזכות  גישתם היצירתית והגזרות המיוחדות.

קיימים אין ספור סגנונות של מכנסי ג`ינס- הישר הקלאסי והמסוגנן, מתרחבים או סקיני ואפילו ג`ינסים שובבים מעט באורך ¾  המשופשפים והמקומטים. קיפול אחד נוסף בתחתית המכנס-והנה לכם בחורה בסגנון G-star.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם חולצת ג`ינס היא בגדר חובה בעונה הקרובה. קיפול השרוולים , כמו קיפול המכנסיים שכבר הזכרנו, ישדרג בקלות את המראה. אז אנא מכן, אל תתעצלו-תקפלו! ואם חשבתן לצאת בערב ולדפוק הופעה-ז`קט ג`ינס עם סוגר מעניין ישרת באופן מושלם את המטרה. אל תחששו,  גם אם הבגדים האלו נראים  פשוטים לכאורה, מבט אחד מעמיק יבהיר שכל פרט הוא בעל משמעות והגזרות עצמן רחוקות מלהיות פשוטות באמת.

וכמובן אל תעזו לוותר על מכנס קצר עשויי דנים. גם כאן אל תשכחו את עניין הקיפול והשפשוף וגם תשלימו את ההופעה בעזרת חגורה דקה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם ז`קט ג`ינס בשילוב עם אוברול הם טרנד לוהט, אז אל תפסחו עליו. כבר ניחשתן מה צריך לעשות עם המכנס של אוברול? נכוווון, לקפל!!!!

כוון שהקו הספורטיבי עדיין נשאר באופנה, תדאגו שתהיה לכן בארון עליונית חמימה עם שרוכים, שהם , כמו שכבר שהזכרנו כאן באתרFn 1, פריט מאוד אופנתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כבר במשך מספר שנים המותגG-Star  משמח אותנו עם הקולקציות המדהימות שהוא משיק. אז אם בא לכן על מראה צעיר, אופנתי ויצירתי-המותג G-Star  הוא הכתובת עבורכן. 

דירוג:
12345
קולות: 108
ספרו לחברים:
רות02, February, 2012

איפה קונים?