22/01/2012 12:03089

גרב ערב

 

לכל הגרביים שלא נשארו מיותמות במגירה, העונה ניתנה לכן במה מרכזית כחלק משלים בכל סגנונות הלבוש השונים.

מאת: אורטל חזן

החורף, אחד מהטרנדים הלוהטים שנצפו בכל בירות העולם, כחלק חזק ואופנתי בתחום ההנעלה, הוא שילוב גרביים עם נעליים ובמיוחד בסגנון כזה שיראו את הנעל עם הגרב וכמה שיותר. לא מעט מעצבי על הקצינו את התופעה, ועל מסלולי התצוגות נצפו לא מעט דוגמניות נעולות בסנדלים מסיביות וגבוהות עקבים בשילוב גרביים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין ספק כי זהו מראה שונה ומעז, מסוגנן צעיר ופורץ דרך. תוכלו לסגנן לעצמכן יופי של הופעת לבוש עם חצאיות או שמלות בשילוב גרביונים עבים מסוגננים בדוגמאות כמו מעוינים, נקודות, משבצות ופסים ולנעול סנדל קיצי כחלק משלים להופעה זו.
אפשרות נוספת היא לגרוב גרביים בדוגמאות מעוינים או משבצות בסגנון הגברי ואליהם לצרף מראה כולל של מכנסיים מחויטים שיגיעו עד הקרסול, כדי שהגרב והנעל ייראו כחלק משלים הופעה.

אפשרות נוספת, לסגנון צעיר ומיוחד שמתאים גם לבנות צעירות, הוא לשלב גרביים עד אחרי הברך ולצרף להם חצאית קלוש קצרה, חולצת טי שירט או חולצת כפתורים מעודנת וז`קט בסגנון מחויט. במקרה זה, הגרב תיתן טאצ` צעיר כחלק משלים לחצאית הקלוש הקצרה.

גם אם בחרתן לנעול החורף מגפונים, כדאי לסגנן איתם על מנת ליצור הופעה מיוחדת. אם תבחרו גרב שארוכה יותר מאורכו של המגפון, כך הגרב תבצבץ מעל המגפון ויווצר קו צבעוני ומסוגנן באופן מיוחד. נהדר לשילוב עם מכנסי ברמודה, חצאיות קלוש, חצאיות מקסי ושמלות. העונה מגוון הגרביים רחב מאוד, ניתן למצוא בחניות הגרביים ובשווקים מבחר עצום של גרביים עם גימורי פרווה, עם פייטים וחרוזים בקצה, גרביים עשיות תחרה ורשת, גרביונים מבריקים, עם דוגמאות עשירות של פסים, נקודות, משבצות, פרחים ומעוינים, וכמו כן גרביים צבעוניות חלקות הנותנות טאצ` וצבע לכל הופעה שתבחרו וזאת בתנאי שהגרב תראה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב להעז ולסגנן הופעה עם גרביים מיוחדות צבעוניות או עם דוגמאות, במיוחד לקלאסיות המעדיפות להיצמד לצבעוניות הרגועה בהופעות הלבוש ובסגנון.

דירוג:
12345
קולות: 89
ספרו לחברים: