28/03/2012 12:42088

גם תיקים יודעים לדבר

 

שרלוק הולמס האגדי ידע להגיד דברים רבים על בן אדם היושב מולו רק על סמך חפציו. אבל אם שרלוק היה רואה את קולקציית התיקים החדשה של שנת 2012 אפילו הוא היה נקלע למבויסתום מרוב פריטים ואלמנטים אופנתיים.  אז בואו ניראה ביחד במה מדובר!

המותג  Lancel  הקדיש את הקולקציה האחרונה שלו לכוחה הנצחי של אהבה. המעצבים בחרו להשתמש בסיפור אהבתו של סלבדור דאלי כהשראה ליצירת הקולקציה הזו. התיק המדהים מהדגם החדש ניקרא על שם גאלה, אהובתו של דאלי. התיק עצמו עשוי מעור של טלה ועל הרקע הבהיר בצבע שנהב מצוירים סמלים סקראליים בשחור וזהב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המותג  VIVIENNE WESTWOOD  הוסיף תיק חדש שנקרא על שם המותג לקו  Logomania   שלו.  המילים  “VIVIENNE WESTWOOD” מובלטות על כל התיק. התיק שעשוי בצורת מלבן המסורתי הינו בעל ריצ`רץ` אופנתי, זוג ידיות באורך מתכוונן עם אבזמים דמוי כסף והדפס עם שם המותג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקולקציה של   VERSACE  מתאפיינת השנה בציפוי תיקים מבריק. הניגוד בין התיק הקטן יחסית לבין טבעות גדולות שמרכיבות את הרצועה מושך את העין. אפשר לראות בקולקציה דגמים מיוחדים עם רצועות רחבות מעור מבריק הקלועות על דפנות התיק. רוב התיקים הינם חד גונים וללא צבעים זוהרים, כך שהקולקציה מותירה רושם של אלגנטיות וכבוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/O2YOvHpRLn4" frameborder="0" allowfullscreen>

המותג  Furla  הלך השנה על סגנון רטרו. הדגמים האופנתיים של שנות ה – 50  עברו רענון ע"י חידושים מודרניים, ידיות עם צורה גאומטרית חדשה שהשתלבו נהדר עם הקוים הברורים של המאה הקודמת. הקולקציה מורכבת ממספר סוגי עור כאשר הצבע הלבן שוכן בהצלחה ליד צבעים זוהרים שמושכים את העין. דגם שכדאי להזכיר בנפרד הוא דגם הטרנספורמר שבמהלך היום יכול לתפקד כתיק רגיל ובערב להפוך לתיק קלאץ` יוקרתי. בקו זה אפשר לראות בבירור את נושא הקלפים כנושא העיקרי, כוון שהמעצבים שילבו  אותם באופן לא בולט לעין בדגמי תיקים רבים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christian Dior  השיק קולקציה חדשה של תיקי שייט העליזים עם דגש על ים, שמש ומצב רוח טוב.  מגוון רב של רעיונות עיצוביים וגוונים עדינים מאפיינים את הקולקציה הנהדרת הזו. אפשר לראות את הדגש שנעשה על ציור משובץ ואילו בתור קישוט השתמשו המעצבים בלבבות, קונכיות ים ופריטים אחרים המזכירים לנו קיץ. התיק יכול להפוך בקלות לתיק קלאץ` ערב ברגע שתשאירו בבית את הרצועה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התיקים והאביזרים של העונה הקרובה מבטיחים להיות מיוחדים ומקוריים, דבר שיעזור לנשים לשמור על מצב רוח טוב במהלך כל חודשי האביב והקיץ.

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 88
ספרו לחברים: