10/04/2012 09:29078

ג`ינס סקסי

 

אי אשפר לדמיין מלתחה אביבית או קיצית בלי מספר זוגות מכנסי ג`ינס בתוכה. בגדי ג`ינס כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו ובמשך שנים רבות מככבים גם על מסלולי הדוגמנות וגם אצלנו בארון.

אז מהם מכנסי ג`ינס הקצרים האוניברסאליים? לא משנה באיזה סגנון, מודרני או רטרו, תבחרו, אין שום ספק שמכנס ג`ינס קצר הינו פריט לבוש אופנתי בפני עצמו.

jeansovaya_sexualnost_2jeansovaya_sexualnost_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אפשר לפתוח בדיון אין סופי לגבי צבע ג`ינס מועדף, אבל כאן בעצם הכל תלוי בטעם אישי. יש שמעדיפים ג`ינס משופשף, יש המשתגעים על הכחול הקלאסי ויש כאלו שחולמים על ג`ינס ורוד (כמה מוזר שזה לא ישמע). לפי צו האופנה של העונה הקרובה, נוכל לבחור מכנס ג`ינס קצר בכל צבע העולה על רוחנו, אבל לזכותם של הגוונים הקלאסיים יאמר שהם עדיין אקטואליים ביותר.

jeansovaya_sexualnost_4jeansovaya_sexualnost_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם את מכנס הג`ינס הקצר ניתן לשדרג עם תוספות אופנתיות כגון רקמה, ציציות, חגורות עם אבזמים גדולים ופייטים. אתן יכולות לשאוב השראה מהדגמים של המעצבים המובילים וליצור תוספת נחמדה למכנס שלכן בתנאים ביתיים.

jeansovaya_sexualnost_6jeansovaya_sexualnost_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האורך של המכנס הקצר נע בין מיני קיצוני עד למכנס באורך הברך. כשאתן בוחרות את מכנס הג`ינס תזכרו שהדגמים הצמודים מדיי לא רק שלא ידגישו את יתרונות גופכן, אלא להפך.

jeansovaya_sexualnost_8jeansovaya_sexualnost_9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם ג`ינסים חופשיים מדיי אינם פתרון אידיאלי כוון שהם יוסיפו למראה שלכן כמה שנים וקילוגרמים מיותרים. לכו בול על המידה שלכן – זה לא כל כך מסובך.

jeansovaya_sexualnost_10jeansovaya_sexualnost_11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז אם מה בעצם ניתן ללבוש את מכנסי הג`ינס? התשובה פשוטה מאוד – עם מה שבא לכן. גופיות, טי – שרטים, חולצות מכופתרות, כפכפים, מגפיים ומה לא ... הרשימה יכולה להיות ממש אין סופית וכל אחת תוכל לבחור ממנה את הבגדים המתאימים לסגנון האישי שלה. 

jeansovaya_sexualnost_12jeansovaya_sexualnost_13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 78
ספרו לחברים: