05/07/2012 11:030118

גברים אמיתיים לובשים Versace

 

בשבוע האופנה שנערך בחודש יוני במילאנו המותג  Versace  הציג קולקציה חדשה של בגדי גברים לעונת אביב – קיץ 2013. המגמה העיקרית של העונה הבאה תהיה תדמית של גבר לוחם וכובש. אבל בעצם כל אחד יוכל למצוא את הדגם המתאים לו מבין הסגנונות האופנתיים שהציג  Versace  .

התדמית העיקרית היא התדמית שמשלבת בתוכה את הסגנונות של רוקי בלבואה ואלביס פרסלי. ז`קטים צבעוניים הנראים יותר כמו חלוקי מתאגרפים, תכשיטים כבדים, גזרות  "V"  עם כתפיים רחבות ומותניים צרים – את כל אלו תוכלו למצוא בקולקציה החדשה של  Versace  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתצוגה היה ניתן לראות ריבוי של גוונים פסטלים וגם בגדים שחורים עם חלקים זוהרים. הצבעים העיקריים של העונה הם תכלת, קרם, לבן, קרמל, אפור, וורד – בהיר וגם הצבע המטאלי האופנתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם הדפסים שונים ורקמות יהיו אקטואליים במיוחד. מבחינת האביזרים כדאי לשים לב על תיקי מסמכים כהים לא גדולים במיוחד, חגורות עור, צמידים עשויים מעור או ממתכת, עניבות וצעיפים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מבחינת הבדים העדיפות ניתנת לדנים, עור, משי וצמר. קלילות והידור – אלו הם המאפיינים העיקריים של הקולקציה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדובדבן שבקצפת של התצוגה היו הגברים הלבושים בבגדים מבדים שקופים למחצה, בגדי עור וחגורות מתכת, שנראו כמו לוחמים אמיתיים. אומנם לא כל אחד יעז לצאת כך לרחוב אבל בהחלט ניתן לאמץ אלמנטים שיעניקו לכם תדמית של לוחמים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז תהיו גבריים, גברים יקרים שלנו! הרי זה מה שנשים באמת צריכות. 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 118
ספרו לחברים: