15/05/2012 10:18170

בנות יפות במשקפיים אופנתיים

 

בעונת הקיץ החמה ומלאת השמש הנושא של משקפיי שמשהוא אקטואלי עד מאוד. אנו רוצות משקפיים אופנתיים שיראו נפלא, שיגנו עלעינינו מקרני השמש המזיקות ושיהיו טרנדיים במיוחד.

משקפי שמש איכותיים יגנו היטב על עינינו מקרני השמש וגם יעניקו הגנה לעור רגיש שמסביב לעיניים מפני קרני  UVA  ו –UVB  . את המשקפיים ניתן להרכיב לא רק בקיץ אלא גם בימי חורף שמשיים והם יכולים ללוות אתכן יותר מעונה אחת. לשם כך אתן חייבות לבחור לא רק את החומר של העדשות המתאים ביותר, אלא גם את הצורה של המסגרת שתתאים לכן באופן אישי.

sunglasses_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בזמן בחירת משקפיים חשוב לקחת בחשבון את צורת הפנים. אם יש לכן פנים אובאליות אתן ממש בנות מזל, כוון שתוכלו לבחור כמעט כל צורת משקפיים שיתחשק לכן.

sunglasses_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעלות פנים עגולות צריכות לשים לב למשקפיים עם מסגרת בעלת קווים ישרים כמו למשל מרובעת או מלבנית. מסגרת זו תקנה לפנים את הצורה הנכונה.

sunglasses_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם יש לכן פנים בצורת "לב" לכו על משקפיים עם מסגרת אובאלית או עגולה. במקרה של פנים מרובעות יש לבחור בדגם עם מסגרת מעוגלת וחלק תחתון מורם. זה יעגל את הפנים ויקנה מראה קליל יותר לאזור הסנטר.

sunglasses_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בזמן בחירת צבע המסגרת שימו לב לצבע שיערכן. נשים בלונדיניות יבחרו בעדשות חומות או אפורות ואילו נשים ברונטיות יוכלו ליהנות גם מעדשות שחורות.

sunglasses_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וכמובן הכי חשוב שהמשקפיים ימצאו חן בעיניכן ויתאימו לכן באופן אישי, אז תוכלו ליהנות מהם לאורך שנים.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 70
ספרו לחברים:
אילה18, May, 2012

יש לי מבנה פנים צר במיוחד, זאת אומרת שמשקפי שמש לילדים טובים עלי כל השאר לא.. ציפיתי לכתבה יותר טובה...