17/06/2012 09:38072

בית ספר לנהיגה אופנתית

 

כמעט ואין בארץ אישה שאין לה רישיון נהיגה. אנו מבלות המון זמן מאחורי ההגה וכמובן גם ברכב רוצות להיראות "מיליון דולר". יחד עם זאת מורי נהיגה טוענים שהלבוש היחיד המתאים לנהיגה זה טרנינג ונעלי ספורט נוחות. אבל זה ממש לא נכון!

Description: Depositphotos_3903884_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שנושא הבטיחות נמצא בראש סדר עדיפויות אבל גם את היופי לא צריך לשכוח.

נעליי סירה על הכביש

בעיקרון ניתן לנהוג בכל נעליים באשר הן חוץ משני יוצאי דופן שהם בגדר טאבו – נעליים עם עקב שפיץ גבוה מדיי או פלטפורמה עבה ולא גמישה. במדינות מסויימות האיסור הזה אפילו מצויין בחוק, כוון שסוג זה של נעליים מפריע להרגיש את הדוושות.

Description: Depositphotos_6228480_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר אתן בוחרות נעליים, שימו לב על העקב – חשוב להתייחס לא רק לגובה שלו אלא גם ליציבות. העקב האידיאלי צריך להיות בגובה 3-5 ס"מ ואילו הסוליה צריכה להיות יחסית רכה. כדאי מאוד לרכוש נעליי סירה – הן מתאימות מאוד לנהיגה ומאפשרות לנו להיראות אופנתיות ונשיות.

במקרה ואתן חייבות לנעול נעליי עקב תוכלו פשוט לקחת לתוך האוטו זוג נעליים להחלפה!

Description: Depositphotos_10719121_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתן מעריצות של סגנון ספורטיבי תוכלו למצוא נעליי נהיגה מיוחדות שדומות למוקסינים  שמיוצרות ע"י מותגים כמו  Cersare Paciotti, Aldo Brue, Ganfranco Ferre

ו -   Alberto Guardianni   .

ועכשיו נעבור לבגדים...

מבחינת הבגדים הכל הרבה יותר פשוט – הטאבו היחיד הוא חצאיות ארוכות וצרות. חוץ מזה אתן יכולות ללבוש כל מה שעולה בנשפכן – חצאיות פעמון, שמלות שונות, טייץ או מכנסי ברמודה.

Description: Depositphotos_5827313_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תוותרו על אביזרים אופנתיים כמו משקפי שמש וכפפות אלגנטיות, הם בגדר חובה לכל הנשים הנוהגות. את הכובע דווקא רצוי להוריד במהלך הנהיגה – גם אם אתן רוצות להיות דומות לכוכבות הוליווד הוא יכול להקטין משמעותית את שדה הראיה שלכן.

Description: Depositphotos_4648369_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קיימות המון בדיחות על נשים נוהגות והמטרה שלנו להפוך את הנהיגה לא רק לאופנתית אלא גם לכמה שיותר בטוחה. אבל לעולם אל תשכחו שאנחנו, הנשים, צריכות להיראות מושכות ואטרקטיביות גם מאחורי ההגה!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 72
ספרו לחברים: