23/01/2012 15:47099

ביזנס שיק

 

ה -look העסקי נוצר מתוצאה של שילוב וערבוב  פרטי לבוש כמו ז`קטים חולצות חצאיות או מכנסים הנותנים  מראה המשדר מנהיגות עוצמה וסמכות.

מאת: שני ממן

מראה  עסקי מחייב מראה קלאסי מעודן עם נטייה לקווים מחויטים. השקיעי ברכישת פרטי לבוש הולמים . פריטים לבוש קלאסיים תוכלי  לקנות גם במבצעים ובמחירי סוף העונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכי על המראה הקלאסי בשימוש בקווים ישרים ונקיים  במגוון בדים בצבעים  אחידים . בבניית מלתחה יש להתמקד  בבגדים עם נינוח וסגנון מחויט : מכנסים/חצאית מחויטות מבד איכותי חולצות ןז`קטים . אין כמו חליפה לסייע לתדמית עסקית. ז`קט קצר וחצאית  בגזרת עיפרון  הגולשת עד אמצע השוק . לכי על גזרות נשיות בסגנון שמשלב בין נוקשות לנשיות עליך לשלב אמירה אישית. 

בבחירת הבגד יש להתחשב בנתונים הטבעיים שלך  ולבחור בגדים בגזרות מחמיאות . למדי אילו צבעים מתאימים לך. לכי על צבעים קלאסיים בשילובים של חום שחור עם  צבעים בהירים המעניקים  אלגנטיות ועושר. עם אסטרטגיות משחק נכונה את יכולה להפתיע במראה . מראה עסקי דורש מראה כללי אסתטי , לא מתאמץ אלא טבעי. חשוב שהבגד  ישקף את אישיותך. הבגדים  צריכים להיות נוחים כדי לתרום לתחושת עוצמה וביטחון. עליך להתלבש בלי להרגיש לבושה מידי .

אקססוריז  מעבירים מסר מי את. אל תשכחי את האביזרים הנכונים שישדרגו לך את המראה וכאן המעט הוא הרבה. צעיף צבעוני יכול לשדרג הופעה. אז הימנעי מתכשיט גדול ובולט . קני את הטוב לפי תקציבך. חשוב לדאוג לנעליים איכותיות ונוחות ללא עקבים גבוהים מידי. מומלץ לנעול נעלים  סגורות  שצבע הנעל כצבע המכנסיים. נעליים לא מבריקות/מצוחצחות, עקבים משופשפים, יעבירו מסר של הזנחה וזלזול.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם התיק חייב  להיות איכותי. אביזרים טובים ישרתו אתכם שנים רבות. יש להקפיד שהאביזרים, בהם את עושה שימוש כגון, מחשב אישי, מחשב כף יד, טלפון סלולארי יהיו באיכות. כמו כן כרטיסי הביקור, פרוספקטים וחומרי פרסום יודפסו ויהיו באיכות מעולה. ישנה אבחנה בין תיק אישי לתיק מסמכים: על האחרון להיות עשוי מעור איכותי ובעל צבע ניטראלי ולאחסן בתוכו מחשב נייד פרוספקטים וציוד אישי מוקפדים ומסודרים. תיק מבולגן  גורם לבזבוז זמן ויוצר תחושת אי נוחות ופוגע בתדמית עסקית רצינית.

לכל הגורמים הללו קשר הדוק להצלחה . יש להסיר משקפי שמש כשנכנסים לחדר מלא אנשים, כדי ליצור קשר עין עם הנוכחים. מסיבה דומה יש להימנע ממשקפי ראיה עם עדשות כהות - הן חוסמות קשר עין ויוצרות חוסר אמינות.

דירוג:
12345
קולות: 99
ספרו לחברים: